Inimesed

Youtube karistas alaealistele poistele seksisõnumeid saatnud iluguru (7)

Ohtuleht.ee, 20. aprill 2021 11:47
James CharlesFoto: Reuters/Scanpix
Youtube keeras maailmakuulsa iluguru James Charlesi kanalil vähemalt ajutiselt rahakraanid kinni, sest suunamudijat kahtlustatakse alaealiste võrgutamises. Nii ei saa 21aastane juutuuber oma kanaliga reklaamiraha teenida. Skandaali tõttu katkestas Charlesiga koostöö ka nimekas kosmeetikafirma. 

Charles tunnistas aprilli algul, et oli saatnud kahele 16aastasele poisile seksisõnumeid. Youtube kinnitas BBC Newsile, et sisulooja on ajutiselt eemaldatud nende partnerlusprogrammist, mis võimaldab juutuuberitel oma videote pealt raha teenida. Youtube ei täpsustanud, kui kauaks karistus kehtima jääb. Charlesi kanalil on üle 25 miljoni jälgija.

BBC teatel katkestas Charlesiga koostöö ka kosmeetikafirma Morphe. 

Iluguru avaldas aprilli algul video, kus tunnistas, et oli kahel puhul kogemata vahetanud intiimseid sõnumeid alaealistega. Üks intsident leidnud aset mullu, teine üsna hiljuti. Charles väitis, et ei teadnud, et suhtleb alaealisega.

Sel reedel lisas Charles, et talle on esitatud uusi süüdistusi, kuid need olevat alusetud.

2019. aastal kustutas Youtube laulja Austin Jonesi kanali, kui ta oli möönnud, et vahetas alaealiste tüdrukutega seksikaid fotosid ja videoid.

Samal teemal

21.02.2021
VIDEO | Meessoost meigiguru šokeeris oma fänne rasedakõhuga
09.06.2020
MEES JA KANNAB MEIKI? Meigikunstnikest noormehed: Eestis on kontseptsioon, et mees end meigib, veel väga võõras, väljas käies tunnen hirmu oma elu pärast
15.05.2019
ILUGURUD RAKSUS: reetlik vlogija kaotas mõne päevaga miljoneid fänne, sealhulgas Kim Kardashiani

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee