Inimesed

Leinast murtud Charles taandus oma Walesi koju, kuid tegi enne midagi väga olulist 

Toimetas Triin Tael, 20. aprill 2021 11:15
Prints Charles koos oma poegadega 2014. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Prints Charles lahkus Daily Maili andmeil ööpäev pärast oma isa matuseid Walesi, et seal omaette leinata. Kuid enne seda oli Briti troonipärija pidanud oma poegade Williami ja Harryga maha pika vestluse.

Kuninglikus peres on pärast Charlesi noorema poja Harry lahkumist USAsse suured pinged, mida Harry ja tema naise intervjuu Oprah Winfreyle üksnes teravdasid. Arvatakse, et ühine lein suudab pereliikmeid siiski ühendada. Prints Philipi matusteks naasis Harry sünnimaale ning teda nähti pärast matuseid oma vennaga põgusalt vestlemas.

Daily Maili andmeil oli Charles pärast matuseid koos poegadega pika jutuajamise maha pidanud. "Charles ja William eelistasid üheskoos Harryga kohtuda, et kellegi sõnu ei saaks hiljem valesti tõlgendada," teab Briti leht. See olnud märk usaldamatusest ja lõhe sügavusest. Kuid ühtlasi märgib kohtumine tillukest sammu leppimise teel. 

Pärast koosviibimist sõitis Charles üksinda Walesi, kus tal on ümberehitatud talumajast maakodu. Troonipärija abikaasa jäi töökohustuste tõttu Londonisse.

Samal teemal

20.04.2021
Kuninglik ekspert: Harry ja Meghan ei jää kokku
19.04.2021
Kehakeeleekspert Philipi matustest: kes vajas tuge, kes varjas ärevust?
19.04.2021
Prints Andrew’le pakutakse valedetektoritesti eest 7 miljonit dollarit
19.04.2021
Huultelt lugeja dešifreerib, mida ütlesid teineteisele Harry ja William

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee