Prints Charles koos oma poegadega 2014. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 20. aprill 2021 11:15
Prints Charles lahkus Daily Maili andmeil ööpäev pärast oma isa matuseid Walesi, et seal omaette leinata. Kuid enne seda oli Briti troonipärija pidanud oma poegade Williami ja Harryga maha pika vestluse.

Kuninglikus peres on pärast Charlesi noorema poja Harry lahkumist USAsse suured pinged, mida Harry ja tema naise intervjuu Oprah Winfreyle üksnes teravdasid. Arvatakse, et ühine lein suudab pereliikmeid siiski ühendada. Prints Philipi matusteks naasis Harry sünnimaale ning teda nähti pärast matuseid oma vennaga põgusalt vestlemas.

Daily Maili andmeil oli Charles pärast matuseid koos poegadega pika jutuajamise maha pidanud. "Charles ja William eelistasid üheskoos Harryga kohtuda, et kellegi sõnu ei saaks hiljem valesti tõlgendada," teab Briti leht. See olnud märk usaldamatusest ja lõhe sügavusest. Kuid ühtlasi märgib kohtumine tillukest sammu leppimise teel. 

Pärast koosviibimist sõitis Charles üksinda Walesi, kus tal on ümberehitatud talumajast maakodu. Troonipärija abikaasa jäi töökohustuste tõttu Londonisse.