Vladas RadvilavičiusFoto: Laura Oks
Kroonika 16. aprill 2021 07:39
„Kui olin kakskümmend aastat noorem, elasin pikka aega kahe naise vahel ja iseenda kirgede keerises nagu puberteediaegne tola, kes ei suutnud otsustada, kumba rohkem armastan,“ räägib avameelselt endine inkassoärimees ja raadiohumorist Vladas Radvilavičius, et armastas mõlemat ja suurde majja oleks mõlemad ka ära mahtunud.

Naised naersid aga mehe idee välja. Vladas sõnab, et täna on lihtne rääkida, aga, kui armastus ikka peale tuleb, paneb ta kogu elujõu teenima seda, mida ise juhtida ei saa ega oska.

„Kõige pöörasem oli, kui elasin ühega ja sõitsin kogemata temaga teise naise koju, sest unustasin ära, kus parasjagu elan, ja kodud olid lähestikku – hullumeelsus! Venelastel on selle kohta hea ütlus: sinna ei taha, tänna ei taha, viige mind omade juurde...“ avaldab ta.

Loe pikemalt Kroonikast.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Mare 19. aprill 2021 12:39
Stamm kommenteerijad on nii õelust täis, te lähete kurjusest lõhki ühel päeval. Ma ei õigusta Vladase käitumist, aga mis juhtus pea 30 aastat tagasi, selle peale ei ole küll mõtet kurjustada. 90-ndatel tehti nii palju rumalusi ja halba, et see kaks naist on köömes selle kõige kõrval. Õelusekotid, rahunege maha. Elu on ilus ja kes meist ei eksi.
Seriaali vaataja 17. aprill 2021 13:33
Aga "Pilvede all" seriaalis on ta küll hooliv mees, Mari ise on tujukas ja plirts--plärts. Vähemalt mehe suhtes. Vähesed mehed on laste ja naise vastu nii hoolivad. Enamasti istuvad pubides, kõrtsides või siis hoopis lõbumajades. Mitte iga mees ei tule koju kainena, ei sõiduta last kooli ja trenni jne. Vähemalt selles sarjas on ta korralik. See, et ta selle jõusaali treeneri võr'ku langes, tulenes sellest, et sattus õnnetusse ja pärast tuli tervise taastumise huvides seal trennis käia. See oli lihtsalt juhus. Ilmselt poleks ta muidu selle treeneriga kohtunud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS