Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 15. aprill 2021 16:16
Latiinodiiva Jennifer Lopez ja endine pesapallitäht Alex Rodriguez andsid teada, et nende kihlus on ametlikult läbi. Märtsi algul oli kuulus paar tunnistanud, et neil on probleeme.

Lopez (51) ja Rodriguez (45) andsid ajakirjale People tehtud avalduses teada, et soovivad teineteisele ainult head. "Mõistsime, et meil on parem olla sõbrad," ütlesid nad. "Jätkame üheskoos töötamist ning teineteise toetamist oma ühistes ärides ja projektides."

Kuuldused kihluse purunemisest hakkasid levima märtsi algul. Tookord eitasid Lopez ja Rodriguez uudist, kuid tunnistasid, et tegelevad mõningate probleemide lahendamisega. People kirjutas märtsis, et sõprade sõnul on suhe juba ammu karil ning pulmaplaanidest pole enam juttugi. 

"Nad on püüdnud laste nimel head nägu teha, aga kõik teadsid, et sellest ei tule midagi välja," ütles üks insaider. People'i allika sõnul mõistsid kuulsa paari Miami sõbrad, et suhe on hukule määratud, kui Jenniferi ja Alexi plaanist osta ühine megahäärber ei tulnud midagi välja.

"Neil hakkasid eriolukorra ajal probleemid tekkima," ütleb teine allikas. "Nad käisid koos teraapias. Nad tõesti püüdsid suhet toimima panna." Lopez on viimasel ajal olnud Dominikaani vabariigis filmimas koos Josh Duhameliga uut romantilist komöödiat "Shotgun Wedding", A-Rod aga on olnud peamiselt Miamis. Ta sõitis küll märtsikuise pommuudise järel Lopezi juurde ning neist avaldati tundeküllaseid fotosid, kuid kihlust päästa see ei suutnud. 

Kolm korda lahutatud Lopezil on viimatise eksabikaasa Marc Anthonyga 13aastased kaksikud Max ja Emme. Rodriguez jagab koos eksabikaasa Cynthiaga kahe teismelise tütre hooldusõigust.