Inimesed

Kuninglik pere jagas haruldast fotot Philipist koos lapselapselastega 

Toimetas Triin Tael, 15. aprill 2021 15:08
Foto: @theroyalfamily/Instagram
Prints Philipil oli surres kümme lapselapselast (ja üks veel tulekul). Tema vanavanaisarolli meenutuseks postitas kuningakoda seni avaldamata foto.

Briti kuningliku pere ametlikul Instagrami kontol avaldatud fotol poseerivad kuninganna ja tema mees 2018. aastal koos seitsme lapselapsega. Neist noorim oli toona vaid paarikuine prints Louis, prints Williami ja hertsoginna Catherine'i pesamuna - tema on aukohal kuninganna süles. Väikevennast ühel pool on prints George, teisel pool printsess Charlotte. Balmorali lossis tehtud foto autor ongi nende ema Catherine. 

Printsi käsivars on ümber printsess Anne'i pojatütre Isla Phillipsi. Isla süles on tema täditütar Lena Tindall, kelle vanem õde Mia Tindall seisab sealsamas kõrval.

Seltskonna taga seisab kuningliku paari vanim lapselapselaps Savannah Phillips. 

2019. aasta mais täienes kuninglike lapselapselaste summ prints Harry ja Meghani poja Archiega. Tänavu sai emaks prints Andrew' tütar Eugenie ning kolmanda lapse tõi ilmale Zara Tindall. Mõlemad pisipoisid said vanavanaisa auks üheks eesnimeks Philip. Augusti ja Lucasega eakas prints kohtuda ei jõudnudki. 

Meeleoluka klõpsu avaldasid vanaisast ja tema järeltulevatest põlvedest ka prints William ja Catherine. See kaader on pärit aastast 2015.

Samal teemal

15.03.2021
MUNDRIDRAAMA: kuningakoja meespere matuserõivastuse üle murti piike
14.03.2021
EHMATAV SEIK: kui kuninganna sureb, kaevatakse Philip hauast välja
14.03.2021
Elizabeth II naasis neli päeva pärast prints Philipi surma tööpostile
13.03.2021
Rasedus pole ainus põhjus, miks Meghan Philipi matustel ei osale