Film

EKSKLUSIIVNE KATKEND | Hollywoodi stuudio toodab Eestis taas täispika mängufilmi: osalevad nii maailma tuntumad näod kui ka kodumaised näitlejad (3)

Liisa Mugra, 23. aprill 2021 12:14
Stseen filmist "My Gift"
Alles eelmisel aastal toimusid Eestis „Teneti“ filmivõtted, kuid juba varsti on taas oodata midagi suurejoonelist – Hollywoodi filmistuudio Aldamisa Entertainment ja kodumaine tehnoloogiaettevõte Synctuition väntavad siin uut mängufilmi „My Gift“. „Meie eesmärk on teha Eestist Hollywoodi südamik Euroopas. Oleme küll väike, ent väga eriline riik,“ räägib Synctuitioni kaasasutaja Allan Eesmaa.

„Synctuitioni äpp on saavutanud lühikese aja jooksul suure populaarsuse üle maailma, Hollywoodis sai see eriti populaarseks ning üks asi viib alati teiseni. Inimesed suhtlevad omavahel, soovitavad ja nii sai ka meie teekond rajatud. Meie äppi soovitati Aldamisa produktsiooniettevõttele ning sealt algas soe sõprus, mis loomulikku teed kulgedes viis juba meie suure plaani realiseerimiseni,“ selgitab Synctuitioni kaasasutaja Allan Eesmaa, kuidas algas koostöö Hollywoodi filmistuudioga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.04.2021
83aastane Anthony Hopkins püstitas Briti filmiauhindade rekordi
02.03.2021
„TENETISSE“ EI TAHTNUD! Ken Saani tütar tegi näitlejadebüüdi hoopis isa krimisarjas
25.02.2021
VAPUSTAV MUUNDUMINE: Kenneth Branagh'st on saanud Boris Johnson
22.02.2021
Shia LaBeoufi ekssõbratar tänab FKA Twigsi vägivaldse suhte paljastamise eest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee