Inimesed

GALERII | Helen Kõpp on endas taasavastanud maalimishuvi: see on hea teraapia ja viis närve rahustada 

Mondela Urbala, Katharina Toomemets, 14. aprill 2021 12:29
Helen maalimasFoto: Erakogu
„Kunstihuvi on mul kaasa sündinud – minu vanaema, ema ja tädi on maalimises ja joonistamises väga andekad, seega joonistasime lapsepõlves koos,“ räägib tõsielustaar ja blogija Helen Kõpp, kes on viimasel ajal taasavastanud endas maalimisgeeni ja seda nüüd hoogsalt rakendab.

„Kui olin noorem, sain õlivärvid ja tegin lõuendile oma esimese reaalse õlimaali, milleks oli hobune pargis. Vanaema väga kiitis seda ja pani pildi seinale,“ räägib Helen. Vahepeal jäi kunst soiku, kuid nüüd jõudis see huvi Heleni ellu tagasi. „Eelmisel suvel käisin paar korda sõbra juures akrüülidega maalimas, ning tädi külastades nägin, et ta oli loonud palju kunstiteoseid. Samuti imetlesin sõprade loomingut. Viimaseks tõukeks uuesti maalima asumiseks said sõbrannalt jõulukingiks saadud akrüülvärvid – ta tunneb mind lihtsalt nii hästi ja sai telepaatiliselt aru, mida ma hetkel ellu vajan,“ kirjeldab Helen.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.02.2021
ÕL VIDEO | EESTLASED ONLYFANSIS | KEELATUD VILJADE TURG! Helen Kõpp alastifotode müügist: „Jumal kutsus mind seda tegema.“
08.02.2021
Hiiglasliku OnlyFansi lekke ohvrid Helen Kõpp ja Nele Kirsipuu: krõbedamat sisu nii lihtsalt lekitada ei saa
15.12.2020
FOTOD | Helen Kõpp abieluettepanekust: olin šokeeritud ja vastasin alles poole tunni pärast „jah“
13.12.2020
KLÕPS | Helen Kõpp kihlus kallimaga: olen alati tahtnud läbi elu käia ühe kindla inimese kõrval

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee