Saund

Eesti lauljatar lööb laineid Soome laulusaates ja püüdleb koha eest poolfinaalis 

Toimetas Liisa Mugra, täna 14:17
Siret TuulaFoto: Kuvatõmmis/ Youtube.com
Tapalt pärit lauljatar Siret Tuula osaleb Soome laulusaates "The Voice of Finland 2021". Praegu on tema saatus televaatajate otsustada ja kaalul pääs poolfinaali. 
Siret võlus oma imekauni häälega juba esimeses voorus, kui esitas Demi Lovato lugu "Warrior". Muuhulgas on tegemist pimevooruga ehk žürii istub laulja poole seljaga ja kuuleb vaid tema häält. Kui esitus meeldib, on võimalik kohtunikel vajutada nuppu, ümber keerata ja näha, kes tegelikult nende ees esineb. Sireti esitus avaldas sedavõrd muljet, et pooled neist otsustasid Siret järgmisesse vooru hääletada.  

Samal teemal

Nüüd on võistlustulle jäänud 10 artisti, kes võitlevad koha eest poolfinaalis, nende hulgas ka Siret. Siin saavad arvamust avaldada reede õhtuni ka televaatajad, hääletades saate veebilehel

“Vahel on elus vaja väikest motivatsioonisüsti, kui ise oled oma unistustele käega löönud. Mu ellu tuli väga toetav kaaslane, kes andis mulle indu ennast uuesti proovile panna. “The Voice” on üks mu lemmikumaid talendisaateformaate, olin alati unistanud sellel osalemisest,” avas lauljatar osalemise tagamaid intervjuus Virumaa Teatajale.

Siret Tuula on osalenud ka kohalikus talendisaates “Eesti otsib superstaari”, kus ta aastal 2015 pääses stuudiovoorudeni. Ta mainis, et kogemused on üsna sarnased.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee