Saund

KUULA | „Eesti laulul“ tuntust kogunud Johanna Eendra avaldas artistinime Yonna all energilise singli (1)

Toimetas Liisa Mugra, 26. märts 2021 11:27
Johanna Eendra artistinimega YonnaFoto: HELENA SOORO
Uus artist Yonna avaldas esimese singli “Love is Enough”. Yonna nime taga peidab ennast lauljanna Johanna Eendra, kes 2019. aastal osales "Eesti laulul" looga “Miks sa teed nii”. Voogedastusplatvormidel Youtube ja Spotify on sellel lool kokku üle 300 000 kuulamise. Samuti on Yonna kirjutanud laule teistele artistidele, näiteks on ta kaasautor Tanel Padari loole “Soovin head”.

“Love is Enough” on energiline ja positiivse sõnumiga pop-lugu, mis räägib iseenda aksepteerimisest ja armastusest. Yonna on öelnud: “Kui ma selle laulu sõnad kirjutasin, siis mul oli endal täpselt sellise sõnumiga lugu oma ellu vaja, ehk mõnes mõttes kirjutasin selle loo iseendale. “Love is Enough” on justkui mantra, mis tuletab jälle meelde, et elu koosneb tõusudest ja mõõnadest ning selle kõige keskel ei tohi ennast ära kaotada. Olles liiga enesekriitiline ja püüdes end pidevalt kellelegi tõestada, võid selle päris truu enda ära kaotada. Jäädes iseendale truuks ja ennast aksepteerides leiad need õiged inimesed enda ümber, kes armastavad sind sellisena, nagu sa oled.“

 

Samal teemal

01.05.2019
GALERII | Tanja Mihhailova-Saar pani uued tüdrukutebändi kandidaadid proovile, tuli tantsu vihtuda ja laulda
31.01.2019
„Eesti laulu” poolfinalist Johanna Eendra: loo lõpus kõlanud aplausi ma ei mäleta
31.01.2019
GALERII | Vaata, kes saabusid „Eesti laulu“ esimesele poolfinaalile
25.01.2019
ÕL VIDEOVIKTORIIN | Tunne vastast! Kui palju teavad teineteisest „Eesti laulu“ poolfinalistid xtra basic ja Emily J ning Johanna Eendra?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee