Zara ja Mike Tindall.Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 24. märts 2021 12:28
Elizabeth II tütretütre Zara Tindalli (39) abikaasa Mike Tindall (42) teatas, et pühapäeval täienes nende pere pojaga. Kuninganna kümnendal lapselapselapsel läks tulekuga nii kiireks, et ta nägi ilmavalgust vanematekodu vannitoas.

Endine Inglismaa ragbikoondise täht Tindall teatas rõõmusõnumit oma podcast'is, vahendab Sky News. Ka printsess Anne'i tütre ja tema abikaasa esindaja ütles: "Zara ja Mike Tindall teatavad rõõmuga oma kolmanda lapse Lucas Philip Tindalli sünnist."

Lapse teine eesnimi paistab olevat Zara austusavaldus oma vanaisale prints Philipile (99), kes elas hiljuti üle pika haiglaravi ja südamelõikuse. Zara onutütar printsess Eugenie pani veebruaris sündinud esikpojale nimeks August Philip, mis samuti seostub Edinburghi hertsogiga. 

Õnneliku isa sõnul sündis Lucas pühapäeval kell 18. "Väga kähku saabus. Haiglasse ei jõudnudki. Vannitoa põrandal," rääkis Tindall oma veebisaates. "Tormasin jõusaali, tõin mati, läksin vannituppa, matt põrandale, käterätid maha," kirjeldas Mike poja sünni eelset rahmeldamist. 

Gloucestershire'i krahvkonnas kuninglikus Gatcombe'i häärberis elavatel Tindallidel on kaks tütart: Mia (7) ja Lena (2). Tänavu juulis kümnendat pulma-aastapäeva tähistav Zara pole teinud saladust, et enne Lena sündi elas ta üle kaks raseduse katkemist.