Saund

VIDEO | Ei mingit puhkust! Laura Põldvere põrutas pärast UMK finaali Lapimaale muusikavideot filmima 

Ohtuleht.ee, 23. märts 2021 14:38
LauraFoto: Kristiina Tiimus
Lauljatar Laura Põldvere, kes mõni aeg tagasi veetis terve nädala Soomes Tamperes, et seal kaasa lüüa Soome Eurovisioni eelvoorus Uuden Musiikin Kilpailu, põrutas pärast UMK-d edasi Lapimaale, et seal üles võtta uus muusikavideo. 

 

Samal teemal

Muusikavideo filmiti uuele palale „Don’t Die With The Music In You”. Laura jaoks on loo sõnum olulisim kui kunagi varem. „Kui seda 2019. aastal koostöös Soome autoritega kirjutama asusime oli selle lüürika sees peidus sõnum iseseisvumisest ja raskustest ülesaamisest. Tänaseks on need sõnad saavutanud täiesti teise tasandi ja mõõtme. Saabunudkevad on keerulisem, kui kunagi varem, kuid esimest korda paistab selle teekonna lõpus lootusekiir,“ mõtiskleb Laura.

Loo „Don't Die With the Music In You“ autoriteks on Janne 
Hyöty, Jessica Hyöty, Christian Jansson, Johannes Lõhmus ja Laura ise.
Lisaks on loo visuaalia omamoodi repriis Laura selle kevade olulisemasse hetke – Soome Eurovisioni finaali. „Ma olen üliõnnelik, et saan nende kaadritega jutustada sellest, kuidas kulgesid mu päevad peale võistlust. Tahaksin tänada kõiki, kes mulle kaasa elasid ja öelda suur aitäh Soomele selle imelise teekonna eest.“

Laura on figureerinud muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina. Viimasena lausa niivõrd edukalt, et temast on saanud möödunud aastakümne enimmängitud artist Eesti raadiojaamades. Laura on välja andnud 10 albumit, võitnud Eesti Muusikaauhindade naisartisti tiitli ning esindanud Eestit Eurovisionil 2 korda. Laura osales selle aasta veebruaris Soome suurimas teleshow's UMK – Uuden musiikin kilpailu, kus saavutas 300 artisti hulgast seitsmenda koha ning millel oli 1,9 miljonit vaatajat. 

Samal teemal

18.02.2021
FOTO | KES SEE ON? Lauljatar Laura Põldvere on lausa tundmatuseni muutunud
21.01.2021
FOTOD JA VIDEO | Laura Põldvere Soome eurolauluvalimise viimasest kohast: ma ei ole üldse pettunud!
20.01.2021
BLOGI JA GALERII | Soomet esindab Eurovisionil korralik metal-pala, Laura Põldvere jäi viimaseks
17.01.2021
KUS ON TUGEV NAINE?! KUS ON VUNK?! Laura „Play“ ajas Soome muusikaeksperdid kimbatusse