Kuninglik laulatus 19. mail 2018. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 23. märts 2021 10:18
"Me muuseas abiellusime kolm päeva enne pulmi. Keegi ei tea seda," kuulutas hertsoginna Meghan Oprah Winfrey intervjuus. Kui Briti kõmuleht The Sun oli tõestanud, et endise näitlejanna jutt ei saa tõele vastata, möönsid Sussexid seda viimaks ka ise.

Meghan rääkis kõmulises intervjuus, et Canterbury peapiiskop oli nad kolm päeva enne pulmi nende tagaaias paari pannud. Abielutõotused olevat neil raamituna kodus seinal. Kuid The Suni valduses olev dokument kinnitas: Meghani ja Harry abielu registreeriti nende pulmapäeval 19. mail 2018 Windsori lossis. 

Nüüd, kus pommintervjuust on möödas juba kümmekond päeva, tunnistas Sussexite esindaja väljaandele Daily Beast: "Paar vahetas mõned päevad enne 19. mail toimunud ametlikke pulmi isiklikke tõotusi." Kuna selline tseremoonia ei võrdu ametliku abiellumisega, ei vastanud Meghani jutt Oprah' saates päriselt tõele. 

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Mann 23. märts 2021 18:48
See MM tõmbas endale korralikult vett peale.Kes teda enam usuks.Enamus tema väiteid on kas otsesed valed või siis lihtsalt väljamõeldised.Juba see tundus imelik, et pulma ei kõlvanud kutsuda kedagi sugulastest ei ema ega isa suguvõsast.v.a ema.Samas said kutsed võhivõõrad rikkurid ja kuulsused kellega puudus enne pulmi igasugune suhe.
miks 23. märts 2021 18:07
räägivad siis? Oma juttudega vist juba päris puntrasse läinud. Kokku leppida mida siis rääkida või ei,või kirja panna et pärast ämber ei koliseks...ahh..mis järgmiseks?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS