Inimesed

Heelia Sillamaa jääb äsjaostetud kodust ilma: „Nii kibe ebaõiglus teeb jõuetuks!“ Naaber: väide, et tahtsime vannituba laiendada, on vale (121)

Katharina Toomemets, 23. märts 2021 19:11
Heelia ja PeepFoto: Erakogu
„Me ei suuda magada või süüa ega uskuda, et sellised asjad saavad päriselus juhtuda. Tunnen esimest korda elus nii kibedat ebaõiglust ja see teeb jõuetuks,“ räägib telereporter Heelia Sillamaa kurva loo sellest, kuidas nad elukaaslasega on ilma jäämas Viljandisse ostetud korterist, kus on juba kaks kuud kõvasti remonti tehtud.

Heelia ja tema elukaaslane Peep panid aasta algul säästud kokku, laenasid vanematelt veel pisut lisaks ja ostsid Viljandisse korteri. Saja-aastases majas asuvat korterit hakati suure entusiasmiga renoveerima. Kungla tänaval, õnneliku numbriga 7, asuv kortermaja on kaasomandis ja sellel puudub notariaalne kasutuskord. Heelia räägib, et nad teadsid küll, et kaasomanikel on seaduse järgi võimalik kahe kuu jooksul nende korter eelisostuõigust kasutades ära osta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.03.2021
Heelia Sillamaa emadusest: naine, kes on just läbinud füüsiliselt ja vaimselt oma elu suurima muutuse, ei pea kaloreid lugedes jõusaali jooksma
09.02.2021
Heelia Sillamaa: armastus on pime – ostsin korteri ilma seda nägemata
30.01.2021
Telenägu Heelia Sillamaa soetas kallimaga koos kodu: ma olen nii elevil!
16.12.2020
Heelia Sillamaa: arvasin, et minust saab normaalne ema, kes ei pane lapsele piinlikke hüüdnimesid. Nüüd aga...