Inimesed

Jolie ja Pitti poeg Maddox tahab protestiks isa perekonnanimest loobuda  (3)

Toimetas Triin Tael, 20. märts 2021 12:00
Maddox koos ema ja isaga 2013. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Angelina Jolie ja Brad Pitti 19aastane adoptiivpoeg Maddox on staaripaari pikaleveninud lahutuse ajal andnud kohtus tunnistusi, mis ei jätnud tema isast kaugeltki head muljet. 

Jolie ja Pitti kuuest lapses vanim õpib juba Lõuna-Korea ülikoolis ning andis Daily Maili teatel kohtus tunnistusi täisealisena. Paistab, et Vietnami lastekodust adopteeritud Maddox on isaga nugade peal: poja maalitud pilt polnud kaugeltki meeldiv, kirjutab Daily Mail. 

Briti kõmulehe allika teatel on isa ja poja suhted nii halvad, et Maddox Jolie-Pitti nime kandev nooruk tahab Pitti perekonnanimest loobuda. Angelina olevat sellele plaanile siiski vastu. 

TMZ.com kirjutas 2016. aastal, et Maddox ja Brad kannavad teineteise peale vimma sestsaadik, kui poiss kord eralennukis ema Angelina kaitseks üles astus. Tookord tahtnud Brad Maddoxile kallale tungida, kuid Jolie astus vahele.  Pole selge, mis intsidendini viis, kuid see olnud Jolie jaoks viimane piisk kannatuste karikasse: järgmisel päeval otsustas ta 12 aastat kestnud kooselu lõpetada.

Pitt on tunnistanud, et tema ja Jolie kooselu aitas karile viia tema viinaviga. 

Samal teemal

16.07.2020
Aastaid tagasi tülli läinud Brad Pitt ja poeg Maddox pole endiselt ära leppinud
22.06.2020
Angelina Jolie annab mõista, et Brad Pitt traumeeris tema lapsi
22.08.2019
Jolie ja Pitti vanim laps alustas Lõuna-Koreas ülikooliõpinguid
15.12.2018
Ajakiri: Jolie ütles pojale, et Pitt ei tahtnudki teda adopteerida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee