Inimesed

Valeri Kirss meenutab tormilist missimaailma: anti nädal, et maksta maffiale miljon krooni või jään tütrest ilma! 

Kroonika, 19. märts 2021 08:15
Valeri KirssFoto: Stanislav Moshkov
"Sain peaaegu kolmkümmend aastat hiljem aru, miks olin 90ndatel valmis võitlema madame Enelin Meiusiga, kes soovis mind koos üritusega hävitada, miks võitlesin Inorekiga, televisioonidega, Tiina Jantsoni ja missikisselli keetjaga (konkureeriva ürituse loonud Raivo Kiisler – toim.), miks maffia, meedia ja igasuguste teiste essupeadega, kes püüdsid mind ära nullida," räägib Valeri Kirss Kroonikale.

"Minu jaoks oli küsimus selles, kas jään ellu, kas suudan ennast kehtestada, suudan uue missi valida ja tõestada sellega neile, kelle käes oli raha, et see on võimalik neist sõltumata," meenutab ta. 

Eelloetletud lahingutest karmim oli see, kui 1990. aastate keskel anti Valerile nädal aega, et maksta meie maffiale miljon krooni, ja kui seda ei tee, jääb tütar Liilitist ilma. "Nädal miljoni maksmiseks – muidu müüakse tütar maha! See on üks asi, aga kõige hullem – ei sooviks midagi sellist kellelegi."

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

11.03.2021
30 AASTAT MISS ESTONIA TIITLIST! Erika Bauer: see oli lihtsalt nii ootamatu, ülev ja võimas, et võit jõudis mulle pärale alles mõni hetk hiljem
07.01.2021
Miss Estonia foto- ja videomaterjale saab näha nüüdsest Rahvusarhiivis
04.03.2020
Eha Urbsalu: missitiitel tänapäeval enam suurt ei maksa
14.02.2020
PILDIALBUM | Erki Berendsi elu raadios ja Maarjamäel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee