Tele

Saage tuttavaks! „Naabrist parema“ maja nimel pingutavad uued vahvad paarid 

Toimetas Liisa Mugra, 18. märts 2021 12:31
Kangekaelsed pesamunad Kelly ja JoosepFoto: TV3
Sarja „Naabrist parem“ uus hooaeg jõuab TV3 vaatajate ette juba märtsikuu viimasel õhtul. Oma maja hakkavad merekonteineritest ehitama neli uut ja väga vahvat paari.

Keili Sükijaineni ja Alari Kivisaare juhtimisel annab sarja „Naabrist parem“ uus hooaeg taas võimaluse luua oma väike paradiis ning ehitada maja - olgu see siis elumaja, saun, klubihoone, rannamajake või hoopis ilusalong. Maja ehitamiseks antakse osalejatele kasutamiseks kaks merekonteinerit. Igal juhul tasub pingutada, et ehitis kerkiks naabrite omast uhkem, sest rahva valitud võitja saab maja koos sisustusega endale ning võib selle viia täpselt sinna, kuhu see mõeldud on. 

Uuel hooajal osaleb sarjas neli paari: hullud ehitajad Diana ja Hannes, värsked hingesugulased Anna-Liisa ja Kert, väsimatud igiliikurid Merill ja Asko ning kangekaelsed pesamunad Kelly ja Joosep.

Samal teemal

„Osalejad on tänavu väga vahvad ning ma ei mäletagi, millal meil oleks olnud saates paarid, kes on ka reaalsed pered, mitte näiteks sõbrad või sugulased,“ märkis saatejuht Keili Sükijainen Star FM Hommikuprogrammis.

Keili sõnul on sarja võtted koroonapiirangute tõttu lisatähelepanu all, et kõik sujuks turvaliselt. „Peame reeglitest kinni, oleme väga turvatud ning oluline pluss on see, et ehitus käib paljuski ju õues, kus saame hoida ohutut distantsi ning lisaks on ehitust nõudvates olukordades niikuinii maskid ees. Samuti on võtteplatsil viibiva saatetiimi koosseis viidud võimalikult väikeseks,“ rääkis ta.

Keili kinnitusel on osalejapaaridel konteinerkodu loomiseks väga põnevad ideed ning oodata on üllatusi, millest üks puudutab ka saatejuhte.  

Samal teemal

16.02.2021
GALERII JA VIDEO | „Naabrist parema“ viimased võitjad said koduomanikeks: ootame esimest ööd korteris ja lauamänguõhtut
09.02.2021
HURRAA! „Naabrist parema“ võitjad Eero ja Mari-Anne said lõpuks oma kodu
29.00.2021
Unistad merekonteinerist kodust? „Naabrist parem“ otsib uude hooaega hakkajaid osalejaid
25.11.2020
TELESÜNDMUSED 2020 | Koroonaviirus telesaadete toimetustes, naabrisaate võidumaja müük ja „Kuldvillaku“ kolmas naistšempion