Foto: Hannes Dreimanis
Geidi Raud | Video: Hannes Dreimanis 18. märts 2021 14:14
 „Enne oma noormehega kohtumist olin hullumeelne teismeline, kes tegi kõike valesti. Kõiki asju, mida võiks teha täisealisena, tegin mina alaealisena. Kui 18 sain, siis mõtlesin, et what else is new (ingl. k. – mis veel uus on),“ kirjeldab Noarootsi gümnaasiumi abiturient Mariliis Kaer, – TikTokis tuntud kui Hundijalavesi – et enne, kui tema vallatuste registriga valmis saaks, läheks päike looja.

Kui võiks eeldada, et suunamudijatele ja tiktokkeritele meeldib tähelepanu ka virtuaalmaailmast väljaspool ja nad lausa ujuvad selles, siis Hundijalavesi nii ei arva. Temas tekitab see piinlikkust ja ebamugavust. Mis siis, et ta Instagramis keskmisest rohkem ihu näitab ja end ühes TikToki videos seksi-influenceriks nimetab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Teeline 18. märts 2021 19:38
Aga kas väljutanud on ikka õigesti?
Urmas 18. märts 2021 17:34
"Neiu ütleb, et moeteadlikuks ta end ei pea, aga samas ei taha end ka kaks korda samade rõivastega näidata." Ja siis samasuguse mõtlemisega noored ronivad Toompeale plakatitega, et päästke planeet Maa ja peatage kliimasoojenemine. Hämmastav kahepeelisus! Ah, et las hiinlased saastavad seal omal maal, meisse see ei puutu, aga Eestis teeme kõik võimaliku tootmise/saastamise vähendamiseks. Kas niimoodi? Millal noored hakkavad aru saama, et planeet Maa on nagu "ühendatud anumad", kus üleüldine saastatus jääb alati samaks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS