Inimesed

Ekspert: Harry ja Meghan tõmbasid rahuläbirääkimistele ise vee peale (11)

Toimetas Triin Tael, 18. märts 2021 10:49
Harry ja Meghan USA jutusaatekuningannale Oprah'le intervjuud andmas.Foto: HARPO PRODUCTIONS/Reuters/Scanpix
Kuningakoja eksperdid on veendunud: Harry ja Meghan on kõvasti kahjustanud oma võimalusi Briti kuningliku perega pärast kurikuulsat Oprah Winfrey intervjuud ära leppida. 

Nimelt heidetakse Sussexi hertsogipaarile ette privaatvestlusi CBSi teletähe Gayle Kingiga, kes on Oprah' lähedane sõbratar. 66aastane King rääkis esmaspäevases hommikusaates avameelselt oma nädalavahetuse telefonivestlusest Harry ja Meghaniga. Kingi kinnitusel on Sussexid endiselt meeleheitel, kuid Harry telefonivestlusest isa ja vennaga ei olnud mingit kasu. 

Samal teemal

Kuningakoja allikad rääkisid Daily Mirrorile, et eravestluste sisu avaldamine kolmandatele osapooltele saab kuninglikus peres üksnes ärevust ja pahameelt põhjustada. "Sellelaadne käitumine võib tugevasti õõnestada nende kahe leeri vahelist usaldust ja takistada edasiliikumist."

Ka kuninglik biograaf Penny Juror rääkis Briti kõmulehele, et Kingi ootamatud paljastused võivad kuningliku pere liikmeid Harry ja Meghani suhtes vaid veelgi valvsamaks teha. "See on šokeeriv usalduse kuritarvitamine. Pere hakkab nüüd muretsema, et kõik, mida nad Harryle ütlevad, võib Ameerika televisiooni sattuda."

Buckinghami palee insaiderid toonitasid: kuninglik pere ei kavatse oma vestlusi Harry ja Meghaniga ajakirjandusele kommenteerida.

Samal teemal

17.02.2021
OHHOO! Meghan kritiseeris kuningakoda ja Kate'i juba oma ammuses blogis
17.02.2021
Harry hiljutine vestlus isa ja vennaga ei toonud loodetud tulemust
13.02.2021
Harry ja William osalevad tülile vaatamata Diana memoriaali avamisel
11.02.2021
Prints William Harry ja Meghani kõmuintervjuust: „Me ei ole rassistlik pere.“