Inimesed

Demi Lovato paljastab, et narkodiiler vägistas ta üledoosiööl (3)

Toimetas Triin Tael, 17. märts 2021 09:45
Demi LovatoFoto: Reuters/Scanpix
Demi Lovato paljastab värskes doksarjas "Demi Lovato: Dancing with the Devil" nii teismeeas üle elatud vägistamise kui ka selle, kuidas narkodiiler teda 2018. aasta juulis üledoosiööl seksuaalselt kuritarvitas.

Lovato oleks 2018. aasta üledoosi tagajärjel äärepealt surnud. Arstid võitlesid pikalt tema elu nimel. "Ma ei saanud mitte üksnes üledoosi. Mind kasutati ära," ütleb 28aastane laulja nüüd.

Sõbranna Sirah Mitchell seletas, et narkodiiler oli andnud Lovatole fentanüüliga segatud heroiini ning kui lauljatar üledoosi sai, tegi mees vehkat, pidades teda surnuks. 

"Kui mind leiti, olin alasti, sinine. Ta kuritarvitas mind ja jättis mu surnu pähe maha," rääkis Demi. Meedikud küsisid temalt haiglas, kas seksuaalvahekord oli toimunud tema nõusolekul. "Mul oli meeles üks hetk sellest mehest mu otsas. Nägin seda välgatust ja ütlesin jah. Alles kuu pärast üledoosi taipasin: "Sa polnud seisundis, kus võinuks nõusolekut anda.""

 
Lovato lisas, et oli teismelisena sarnases olukorras. "Kaotasin süütuse vägistamise läbi," ütles ta. Endine lapstäht täpsustas, et tema ja teine osapool olid küll toona suhtes, kuid ta olevat selgelt välja öelnud, et pole veel valmis süütust kaotama.

Samal teemal

14.03.2021
Demi Lovato ei piira pärast üledoosi alkoholi ega kanepi kasutamist
10.03.2021
Demi Lovato: narkootikumid on korduvalt ka mu elu päästnud
18.02.2021
Demi Lovato sai üledoosi tagajärjel KOLM insulti ja infarkti
22.11.2020
Kihluse katkestanud Demi Lovato lõikas juuksed maha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee