Inimesed

Naised teenisid Grammy-galal epohhiloovaid võite 

Triin Tael, 15. märts 2021 22:30
VÕIDUKAS TANDEM: Beyoncé Knowles (vasakul) osales Megan Thee Stallioni (paremal) palas „Savage“, mis pälvis parima räpplaulu Grammy. Megan kuulutati ühtlasi parimaks uueks artistiks ning parima plaadi auhinna võitnud Billie Eilish pühendas oma Grammy just temale, väites, et räpitäht väärib seda rohkem. Foto: AP/Scanpix
63. korda peetud Grammyde jagamisel triumfeerisid naised: 28 võiduga Beyoncé Knowles tõusis auhinnagala ajaloo edukaimaks naisartistiks ning Taylor Swift viis koju juba kolmanda aasta albumi Grammy. Viimaks ometi pälvis naine võidu ka parima räpplaulu kategoorias. 

Beyoncé Knowles (39) oli Los Angelese konverentsikeskuses peetud galale suundunud suurima nominatsioonide hulgaga: ta kandideeris üheksale Grammyle. Lauljanna võitis teletäht Trevor Noah' juhitud tseremoonial, mis koroonapandeemiale omaselt toimus publikuta, neli auhinda. Suvise singliga „Black Parade“ parima R&B-etteaste Grammyt saades tõusis Beyoncé auhindade hulk 28-le ning ta kukutas troonilt senise edukaima naisartisti, bluegrass'i-lauljanna Alison Kraussi. „See on nii suur au, olen nii elevil,“ õhkas superstaar ajaloolist Grammyt vastu võttes. 

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee