Film

Halvima näitleja auhinnale nomineeriti Anne Hathaway ja Robert Downey 

Toimetas Triin Tael, 14. märts 2021 12:00
Anne HathawayFoto: Reuters/Scanpix
Nagu igal kevadtalvel tavaks, kuulutati välja Kuldvaarikate nominendid aasta halvimate filmide ja rollide eest. Mitu nominatsiooni kogus Robert Downey juuniori "Doktor Dolittle". Anne Hathaway kandideerib pilaauhinnale lausa kahe rolliga, vahendab BBC News.

Downey esitati Dolittle'i rolli eest halvima meesnäitleja ja halvima ekraanipartnerluse Kuldvaarika nominendiks: nii nõdrad olnud tema ponnistused Walesi aktsendi esilemanamiseks. Ka kriitikud tümitasid filmi halastamatult. "Iga kord, kui Downey avab suu ja ütleb midagi arusaamatut, sureb see film veel veidi," pahandas The Guardiani kriitik. 

Oscari-võitja Anne Hathaway esitati halvima naisnäitleja auhinna nominendiks Netflixi filmiga "The Last Thing He Wanted" ning "Nõidadega". Temaga konkureerivad näiteks Katie Holmes ja Kate Hudson. BBC News nimetab üllatuslikuks, et halvima naiskõrvalosatäitja Kuldvaarika nominendiks esitati teiste seas Glenn Close ("Hillbilly Elegy").

Kõige rohkem Kuldvaarikate nominatsioone saanud filmide seas on Poola erootiline põnevik "365 päeva", mis võistleb kuues kategoorias. Lauljanna Sia eluloofilm kogus neli nominatsiooni.  

Samal teemal

06.11.2020
Anne Hathaway nõiafilm haavab puudega inimesi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee