Inimesed

Prints William Harry ja Meghani kõmuintervjuust: „Me ei ole rassistlik pere.“ (35)

Toimetas Triin Tael, 11. märts 2021 14:32
Prints William ja prints Harry 2018. aasta aprillis. Foto: Reuters/Scanpix
Prints William kommenteeris esmakordselt oma noorema venna Harry ja tema naise Meghani sensatsioonilist intervjuud, milles nood süüdistasid kuninglikku peret nende poja nahavärvi pärast muretsemises. 

Cambridge'i hertsog ütles Sky Newsi reporterile neljapäeval: "Me ei ole absoluutselt rassistlik pere." Küsimuse peale, kas ta on Harryga pärast Oprah' intervjuud rääkinud, vastas prints William: "Ei, veel ei ole, aga räägin kindlasti."

Meghan rääkis palju poleemikat tekitanud usutluses, et keegi kuningliku pere liige oli väljendanud muret nende tulevase lapse nahavärvi pärast. "See oli piinlik. Olin päris šokeeritud," lisas Harry, kuid keeldus kõnealuse isiku nime avaldamast. Oprah' sõnul oli prints hiljem toonitanud: tegu polnud tema vanavanemate kuninganna Elizabethi ja prints Philipiga.

Harry ütles intervjuus, et tema ja Williami suhteid iseloomustab praegu sõna "distants". Veel väitis ta, et oli kuningliku elu lõksus olnud, sellest ise aru saamata. Kohtumine Meghaniga avas ta silmad ning päästis ta. Kuid William ja nende isa Charles on Harry sõnul endiselt lõksus ning tal on neist kahju. 

Samal teemal

11.02.2021
Sõbranna: Meghani süüdistuste toetuseks on olemas e-kirjad ja SMSid
09.02.2021
Kas Meghani ja Harry pommintervjuule järgneb karm karistus?
09.02.2021
41 000 KAEBUST! Meghanit materdanud Piers Morgan jättis oma hommikusaatega hüvasti
09.02.2021
Kuningakoda kommenteeris viimaks Meghani ja Harry pommintervjuud