Inimesed

Maailma rikkaima mehe eksnaine abiellus füüsikaõpetajaga (1)

Toimetas Triin Tael, 8. märts 2021 11:27
Jeff ja MacKenzie Bezos 2018. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
USA miljardär MacKenzie Scott – maailma rikkaima mehe Jeff Bezose eksnaine – abiellus oma laste kooli füüsikaõpetajaga, kirjutab BBC News.

Maailma rikkaimate naiste hulka kuuluv Scott, kelle varandust hinnatakse 53 miljardile dollarile, on andnud enam kui neli miljardit dollarit heategevusele.

Uudis MacKenzie Scotti abiellumisest Dan Jewettiga ilmus filantroopiaveebiküljel Giving Pledge. Amazoni asutaja Jeff Bezos nimetab oma naise uut väljavalitut suurepäraseks meheks. "Olen nende mõlema pärast õnnelik ja elevil."

Samal teemal

Bezosed teatasid abielu purunemisest 2019. aasta algul päev enne seda, kui USA kõmulehes National Enquirer ilmus paljastuslugu Jeffi salasuhtest endise teletähe Lauren Sancheziga, mis selleks ajaks oli kestnud vähemalt pool aastat. Kolme poja ja adoptiivtütrega abielupaar tunnistas tookord, et on viimased kuud lahusolekut katsetanud, ning jõudnud otsusele lahku minna. „Meil on tohutult vedanud, et me teineteist leidsime, ja oleme sügavalt tänulikud iga abieluaasta eest. Kui oleksime teadnud, et läheme 25 aasta pärast lahku, oleksime ikkagi selle kõik ette võtnud,“ kuulutasid nad Jeffi Twitteri kontol, kuid USA üldsus oli veendunud: avaldus tehti vaid selleks, et kõmulehe pommlugu ennetada. 

MacKenzie Scott on kirjutanud kaks romaani ning aitas 1994. aastal kaasa Amazoni asutamisele. 

Samal teemal

14.01.2020
Amazoni boss ostis armupesaks Los Angelese kalleima maja
18.00.2020
Jeff Bezos tegi oma armukesega sinivaibadebüüdi
08.06.2019
Amazoni omanik Jeff Bezos sai lõpuks lahutatud
29.04.2019
Bezose eksabikaasa kingib poole varandusest ära