Maailmaränduritest suunamudijad Juhani Särglep ja Katri Palm Foto: Erakogu
Anu Saagim 12. märts 2021 18:18
Täitus aasta esimese eriolukorra kehtestamisest Eestis. Kes oleks uskunud, et oleme samas olukorras või vaat et veel hullemaski, kui aasta tagasi. Meremiini meenutav viirus keeldub taandumast ja on muutnud paljude elu põrguks. Peale aasta kestnud masendavat surmatantsu, ei tahaks hulpida enesehaletsuses, vaid tuua teieni inimesed, kes on otsustanud nautida elu täiega ja ilma paanikata.  

Maarjamaa ühed edukamad sisuloojad Katri Kats Palm ja Juhani Särglep pakkisid kohvrid kohe, kui said aru, et peale suht rahulikult kulgenud Eestimaa suve, on taas oodata COVID-19 teist ja agressiivsemat lainet. 

Kats ja Juhani, pühkisite Eesti pori jalgadelt ja põrutasite palmisaarele. Kust selline otsus ja julgus käituda just risti vastupidi normidele? 

Meil on pigem alati ikka nii olnud, et just risti vastupidi normidele tundubki see kõige õigem tegutsemine.

Olime hulljulged ja võtsime pika reisi Balile ette olenemata raskest olukorrast maailmas. Reis õnnestus ja Balile jõudes tabas meid totaalne pingelangus. Siin mingit paanikat ei olnud. Kohvikud hoopis taasavati, võis rannas tšillida ja vabalt ringi liikuda. Loomulikult järgivad kõik ka Balil eriolukorrast tingitud reegleid, aga siin pole see see nii pingeid ja ärevust tekitav. 

Kas üldse jälgite, mis Eestis või mujal maailmas toimub? Kui kaua kavatsete koroonapagulased olla?

Maailmaränduritest suunamudijad Juhani Särglep ja Katri Palm (Juhani Sarglep)

 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon