Meghan ja prints Harry Oprah'le intervjuud andmas. Foto: HARPO PRODUCTIONS
Toimetas Triin Tael 7. märts 2021 11:00
USA modell ja sotsiaalmeediastaar Chrissy Teigen avaldab Oprah Winfrey kõmuintervjuu eel toetust Meghan Markle'ile, keda tema hinnangul ülekohtuselt süüdistatakse. "Need inimesed ei lõpeta enne, kui tal nurisünnitus tekib. Kurat, lõpetage ära!" kõmistab Teigen.

Prints Harry ja Meghani interjuu Oprah Winfreyle jõuab USAs eetrisse täna, Suurbritannias homme. Veidi pärast seda, kui kahetunnine intervjuu teatavaks sai, kirjutas Briti leht The Times, et mitmed endised alluvad süüdistavad Meghanit tagakiusamises. Seepeale vastas Sussexi hertsogipaari esindaja, et tegu on laimuga. Ometi teatas Buckinghami palee erakordsest otsusest asuda Meghani käitumist uurima. Mitmed kriitikud on kuningakojale ette heitnud kahepalgelisust: Elizabeth II keskmise poja prints Andrew' pihta suunatud karmide seksisüüdistuste puhul samasugust juurdlust ei algatatud. 

"See Meghan Markle'i jama tuleb mulle liiga tuttav ette. Need inimesed ei lõpeta enne, kui tal nurisünnitus tekib. Kurat, lõpetage ära!" nõuab Chrissy Twitteris. 

35aastane Teigen astub hertsoginna Meghani kaitseks üles juba teist korda, märgib New York Post. Novembris ründas ta Twitteri kommentaatorit, kes kritiseeris Meghani otsust kirjutada New York Timesi veergudel suvisest raseduse katkemisest. Veidi varem olid Teigen ja tema abikaasa John Legend kolmandast lapsest ilma jäänud.