Tele

Mis on saanud „Kodutunde“ kuriteoteatest? Jüri Pihel: hetkel hoiame seda teemat kaardilt eemal 

Kroonika, 5. märts 2021 17:44
"Kodutunne" Foto: Aldo Luud
Mullu käis korralik kirgede torm heategevussaate "Kodutunne" ümber, mille tegijad heade inimeste annetatud raha väidetavalt sihtotstarbeliselt ei kasutatud. Asi lõppes sellega, et produtsendi Kristi Loigo vastu esitati kuriteoteade ning saade võeti eetrist maha. 

"Ei ole praegu olnud suuri arenguid," ütleb Kanal 2 omanikeringi kuuluv Jüri Pihel vastuseks Kroonika küsimusele, mis seisus uurimine on. "Kuna selle asja kallal toimetavad juristid ühelt ja teiselt poolt ning politsei, siis ma ei ole sinna vahele ennast seganud," sõnab ta. "Aga muidu hetkel me hoiame seda teemat enda kaardilt eemal."

"Majanduskuritegude uurimised on oma olemuselt äärmiselt mahukad menetlused, sest hõlmavad endas rohkete andmete läbitöötamist, analüüsimist ja hindamist," sõnab Põhja ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Marie Aava. "Hetkel on kriminaalasi endiselt eeluurimise faasis ja kellelegi kahtlustust esitatud ei ole."

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

17.11.2020
LÕPP SEL LOOL! Jüri Pihel: pole teada, kas, millal ja kuidas me „Hingesoojusega“ jätkame. Katrin Lust: olen täitsa jahmunud!
10.11.2020
Äikesepilved heategevussaadete kohal! „Kodutunne“ heidab ette perede ülevõtmist, „Hingesoojus“ eitab süüdistusi
04.11.2020
Prokuratuur ei hakka menetlema Kristi Loigo kaebust „Hingesoojuse“ tegijate vastu
15.10.2020
Kristi Loigo: „Hingesoojus“ kasutab „Kodutunde“ tehtud töid. Katrin Lust: ma ei saa jääda neid lõputuid vihapurskeid kommenteerima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee