Inimesed

Karmel Killandi „Eesti laulu“ meetmetest: koroona kiirtesti teevad eranditult kõik (5)

Toimetas Liisa Mugra, 5. märts 2021 15:23
Karmel KillandiFoto: Erlend Štaub
ETV elamussaadete toimetuse juht Karmel Killandi kinnitab, et "Eesti laulu" finaal toimub nii nagu lubatud. "Me väga üritame pakkuda uusi saateid ja, mis seal salata, olen muusikute poolt ka. Väga keeruline on olla kodus ja mitte laulda. Nii nagu sportlastelgi, hääl vajab ka treenimist. Me üritame kõik teha selleks, et homne finaal läheks ilusti," sõnab ta R2 saates "Hommik". 

Killandi märgib, et täna, 5. märtsil hakkab inimeste testimine Saku suurhalllis, et kõik püsiksid terved ja finaal saaks toimuda – testi teevad eranditult kõik. "On olemas ka kiirtestid, mis võimaldavad eristada, kas keegi on nakatunud või mitte," sõnab Karmel ja lisab, et juhul, kui keegi on nakatunud, saadetakse ta koju.

"Kui võistlejatest keegi haigestub, siis mängime ette tema poolfinaali esituse. Selleks, et võistlejatel oleks ikkagi võrdne etteaste," lausub Killandi. 

Koroonapandeemiast tingituna toimub "Eesti laul" sootuks teistmoodi ja ettevalmistusperiood pole olnud kerge. "On raske, et iga päev oled justkui turbulentsis. Iga päev on uued reeglid ja asjad, mida jälgida. Aga kui olukord puudutab inimeste tervist, on see üle keskmise tõsine ja peame olema vastutustundlikud," ütleb ETV elamussaadete juht.

Samal teemal

05.03.2021
Suurhallis testitakse „Eesti laulu“ finaali eel kõiki inimesi! Tomi Rahula: laustestimine on toonud kaks positiivset proovi
25.02.2021
Karmel Killandi vabariigi aastapäeva kontserdi kriitikast: publiku toomine saali oleks olnud ebamõistlik lisarisk
23.02.2021
TEENETEMÄRK 2021 | Karmel Killandi: teletöö on meeskonnatöö ehk kõik kolleegid väärivad tükikest teenetemärgist
23.02.2021
VAATA NIMEKIRJA! Presidendilt saab teenetemärgi 152 inimest