Inimesed

Genka maskivastastele: lõpeta see põhiseaduse deklameerimine ja pane mask ette! (132)

Toimetas Liisa Mugra, 4. märts 2021 11:35
GenkaFoto: Martin Ahven
Henry Kõrvits ehk Genka kirjutab Facebookis pöördumise maskivastastele. "Ma seletan teile hästi lühidalt ja arusaadavalt selle maski teema lahti, jättes kõrvale meditsiinilised põhjused," sõnab ta.

"Mina olen artist. Minu töö on anda kontserte. Aasta jooksul on umbes 90 protsenti nendest ära jäänud. Ma pole üksi: Eestis on tuhandeid muusikuid, artiste, meelelahutusvaldkonnaga seotud inimesi, kui ka turismi, toitlustuse ja muid teenindussektori inimesi, kelle sissetulekud on oluliselt vähenenud või puuduvad üldse," tõdeb ta.

Põhjuseks on muidugi koroonakriis ja Genka sõnul on just maskivastased potentsiaalne oht, et see olukord kestab veel edasi. "Ehk otseselt te olete potensiaalne oht minu ja paljude paljude teiste sissetulekutele. Ja siin läheb asi juba isiklikuks. Sa seisad minu ja mu raha vahel! Seega arva, mis kuradi pilguga me neid videosid vaatame ja jutte loeme?"

"Mul on täiesti ükskõik, mis sa usud ja see polegi hetkel tähtis. Hetkel tegutseme nii, et kui sa kuskile avalikku kohta lähed, siis ole hea mees/naine ja pane suu kinni, mask sinna peale, lõpeta see põhiseaduse deklameerimine Selveri sissepääsu juures, käi ära, kus vaja on ja ära mängi debiilikut!"

Samal teemal

17.02.2021
ÕL VIDEO | Genka: PlayStationil kossu mängides õppisin trikke, mida kasutasin ka päris maailmas
27.01.2021
„MIS MUSS ON?“ | Genka: kutsusin plaadile Eesti laulja, kes kirjutas pika vabanduskirja, miks ta ei saa tulla
25.01.2021
PILT SELGE! Omaloomingut propageerivad loomeinimesed ei pea seda reklaamiks märkima
24.01.2021
#REKLAAM – LOOMEINIMESTE NEEDUS? Mart Juur reklaamiseadusest: keegi on kuskil pidanud pika ja vaevalise koosoleku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee