Inimesed

Koit Toome sai sotsiaalmeedia konto tagasi: hea on tagasi olla! (2)

Ohtuleht.ee, 7. aprill 2021 17:21
Koit ToomeFoto: Martin Ahven
Märtsi keskel kaaperdati Koit Toome Facebooki konto. Nüüd teatab muusik, et on konto tagasi saanud.

"7 nädalat tagasi kaaperdati minu FB konto! Vabandan kõigi sõprade ees, kes sel ajal said minu konto alt ebameeldivaid kommentaare või üllatavaid sõbrakutseid!" kirjutab Toome. 

Toome rääkis märtsis "Õhtu" saates, et kõik tema sotsiaalmeedia kontod on varastatud. "Facebook ja töö meiliaadress on ikka kinni. Kõik mu töömeilid on kinni ja sellega oleme tegelenud juba kolm päeva," sõnas ta. 

Koidu sõnul on ta tutvusringkonnas veel inimesi, kelle kontod on kaaperdatud. "Ma ei ole ainuke. Sellega läheb aega. Veebikonstaabel tegeleb sellega."

Toome hoiatas märtsis ka, et tema nime all tegutseb Instagramis libakonto ja palus, et inimesed selle pettusega kaasa ei läheks.

"Tegu on libakontoga. Palun ärge minge kaasa sellega!" kirjutas Koit Instagramis. 

Paraku jõuti libakonto alt kirjutada juba ka Koidu fännidele. "Just sain mitu kirja selle libakonto alt. Taheti kohtuda ja nii edasi...Kohe sain aru,et miskit kahtlast toimub," kirjutas üks neist laulja postituse all. Teine lisas, et tal oli sama lugu, ehmatas küll ära, aga paraku jäi pettust uskuma..

Samal teemal

05.03.2021
ÕL EDETABEL | Õhtulehe muusikatoimkonna sümpaatia „Eesti laulu“ finaalis kuulub Jüri Pootsmannile!
01.03.2021
ARVUSTUS | Uus sõu „Suur pühapäev“ on varasema telesaate koopia. TV3: kuna mitmed asjad on muutunud, andsime saatele uue nime
01.03.2021
„EESTI LAUL“ | Millistele lauludele ennustab edu Youtube'i kuulamiste arv?
25.02.2021
Koit Toome sotsiaalmeedia kaaperdati: veebikonstaabel tegeleb sellega