Inimesed

Marju Marynel Kuut loobus teenetemärgist

„See, mis Marju Kuuti elus hoiab, on Uku arvutisse kirjutatud muusika. Uku on Marjule justkui elutöö.“

Jaanus Kulli, 25. veebruar 2021 22:30

6 KOMMENTAARI

k
kuulaja/ 26. veebruar 2021 11:29
suurepärane laulja, kes väärib rohkem tähelepanu. Kõik praegused noored teda küll unustanud ei ole!
j
Juhanes/ 26. veebruar 2021 10:52
Kindlasti on imelik kui märkamise ja äramärkimise põhjus jääb aastakümnete taha, samas näiteks Paul McCartney võib ka solvuda, et teda hinnatakse VAID tema kuulumise tõttu Beatlesisse, kuigi ta kindlasti on enda arvates ka viimasel poolsajandil head muusikat teinud. Aga nii lihtsalt on.
t
Tädi Maali/ 26. veebruar 2021 08:46
Sellised kommentaarid, kus kiidetakse takka, et me ju ei tea Marjust midagi, räägivad ise enda eest - meie kultuurielus on katkenud järjepidevus! Loodi riik, kuid tõmmati maha kõik, mis enne oli, justkui nõukogude ajal Eestis polnud ei muusikat, kirjandust, ega kunsti! See kõik on tingitud sellest, et suures riigi ülesehitustöös ei jätkunud raha enam kultuurile ja ega seda pole jätkunud tänaseni! Pean nentima, et nõukogude ajal olid nii lauljad, muusikud, kirjanikud, teisitimõtlejad jt. isiksused! Neid teati nimepidi, teati nende loomingit. Kes tänapäeva tähtedest on isiksused ?
j
Juhanes/ 26. veebruar 2021 11:17
Nõukogude ajal oli võimalik saada lauljaks, kirjanikuks, muusikuks vaid süsteemi poolt väljavalituil ja kogu kultuurisfäär oli justkui kinnine anum, kus siis need "isiksused" toimetasid. Tänapäeval riiklikku valikut ei toimu, mistõttu kindlasti kannatab professionaalsus, aga võidab loovus.
a
Anni/ 26. veebruar 2021 08:19
No vot, siit oleks ju saanud ka midagi märgilisemat auraha annetamise põhjenduseks välja tuua. Ega me tea, mida teised auraha saajad oma tekstidest arvavad, sest teised pole ju arvamust välja öelnud.
m
Maimu/ 26. veebruar 2021 08:01
Marju,ole õnnelik,et sind üldse on märgatud.Solvunut pole küll mõtet mängida.Mina olen sinust 8 aastat noorem ja kahjuks ka mina ei tea sinu tegemistest eriti midagi.See vahepealne aeg teisel pool piiri olemist on jätnud minule tühja augu.Ja lapsed ongi naise elutöö.Hoia oma kalli poja mälestust kõrgel ja naudi elu.SIND ON IKKAGI MÄRGATUD.