Inimesed

Õhtuleht taasavaldab esmakordselt 25. veebruaril 2021 ilmunud loo

ÕL ARHIIV | MÄLESTUSGALERII: „Igast Marju esinemisest õhkus meeleolu, nagu teeks ta seda viimast korda.“ (7)

LISA KOMMENTAAR

LP Marju Kuut / Uno Loop 19. aprill 2022 02:55
Marju laule tuli kogu aeg raadiost, ta oskas kõik need hinge laulda. Nagu ta Rootsi läks, oli sellega lõpp, see heliplaat korjati plaadipoodidest ära. Võrratu laulja oli.
Pealkirjast 17. aprill 2022 23:53
Oleks see vaid nii olnud
kuulaja 26. veebruar 2021 11:29
suurepärane laulja, kes väärib rohkem tähelepanu. Kõik praegused noored teda küll unustanud ei ole!
Juhanes 26. veebruar 2021 10:52
Kindlasti on imelik kui märkamise ja äramärkimise põhjus jääb aastakümnete taha, samas näiteks Paul McCartney võib ka solvuda, et teda hinnatakse VAID tema kuulumise tõttu Beatlesisse, kuigi ta kindlasti on enda arvates ka viimasel poolsajandil head muusikat teinud. Aga nii lihtsalt on.
Tädi Maali 26. veebruar 2021 08:46
Sellised kommentaarid, kus kiidetakse takka, et me ju ei tea Marjust midagi, räägivad ise enda eest - meie kultuurielus on katkenud järjepidevus! Loodi riik, kuid tõmmati maha kõik, mis enne oli, justkui nõukogude ajal Eestis polnud ei muusikat, kirjandust, ega kunsti! See kõik on tingitud sellest, et suures riigi ülesehitustöös ei jätkunud raha enam kultuurile ja ega seda pole jätkunud tänaseni! Pean nentima, et nõukogude ajal olid nii lauljad, muusikud, kirjanikud, teisitimõtlejad jt. isiksused! Neid teati nimepidi, teati nende loomingit. Kes tänapäeva tähtedest on isiksused ?
Juhanes 26. veebruar 2021 11:17
Nõukogude ajal oli võimalik saada lauljaks, kirjanikuks, muusikuks vaid süsteemi poolt väljavalituil ja kogu kultuurisfäär oli justkui kinnine anum, kus siis need "isiksused" toimetasid. Tänapäeval riiklikku valikut ei toimu, mistõttu kindlasti kannatab professionaalsus, aga võidab loovus.
Anni 26. veebruar 2021 08:19
No vot, siit oleks ju saanud ka midagi märgilisemat auraha annetamise põhjenduseks välja tuua. Ega me tea, mida teised auraha saajad oma tekstidest arvavad, sest teised pole ju arvamust välja öelnud.