Inimesed

KAS ON KARTA HALVIMAT? Murelik prints Charles käis koroonapiirangute kiuste haiglas isa vaatamas 

Ohtuleht.ee, 22. veebruar 2021 10:34
Prints Charles laupäeval haiglasse saabumas.Foto: Reuters/Scanpix
99aastane prints Philip viidi eelmisel nädalal väidetavalt ennetava meetmena meedikute hoole alla. Elizabeth II abikaasa sammus haiglasse omal jalal, kuid troonipärija külaskäik isa juurde on kuningliku pere fännid ärevusse ajanud.

Buckinghami palee teatas monarhi abikaasa haiglasseminekust kolmapäeval. Õukonna teatel oli 99aastane prints kannatanud juba mitu päeva halva enesetunde all ning teisipäeva õhtul viidi ta oma ihuarsti soovitusel igaks juhuks Londonis asuvasse kuningas Edward VII nimelisse haiglasse, vahendab BBC News. Kuningakoda toonitas, et põhjuseks pole koroonaviirus. 

Daily Maili allikate teatel läks Philip autost haiglasse omal jalal ning paistis olevat heas tujus.Toona kirjutati, et eakas prints jääb haiglasse veel paariks päevaks, et kosuda ja arstide jälgimise all olla. Kuid haiglas on Philip tänini.

Laupäeval nähti kuninganna ja prints Philipi vanimat poega prints Charlesi isa külastamas. Briti kõmuajakirjandus täheldas, et troonipärija oli autos mureliku ilmega ning tema silmad paistsid lausa veekalkvel. Prints Charlesi visiit on tekitanud ärevust, sest Ühendkuningriigis on väga karmid koroonapiirangud ning patsientide külastamine haiglas pole lubatud. Seetõttu levivad kahtlused, et prints Philipi seisund on raskem, kui õukond teatas.

Samal teemal

17.02.2021
MIS JUHTUS? 99aastane prints Philip viidi haiglasse
09.01.2021
Kuninganna Elizabeth ll ja prints Philip said koroonavaktsiini
20.12.2020
VANANE NAGU KUNINGANNA: millised on Elizabeth II vitaalsuse saladused?
20.11.2020
Elizabeth II ja prints Philip tähistavad täna 73. pulma-aastapäeva!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee