Inimesed

Koit Toome: ma ei mäleta sellist asja, et ühtki tüdrukut poleks edasi saanud 

Katharina Toomemets, Sten Kohlmann, Johanna-Kadri Kuusk, Liisa Mugra, Merily Närep, 19. veebruar 2021 22:30
Ivo ja Robert LinnaFoto: Stanislav Moškov
„Tunne on väga hea, korralik pingelangus,“ rõõmustab „Eesti laulu“ finaali pääsenud suurfavoriit Koit Toome. „Ma andsin endast parima ja loodan, et kõik tuli enam-vähem välja. Loodan, et need kõrged noodid tulid ka ja sai põhiline purakas jäetud siia õhtuks,“ tõdeb Koit, et tema lugu pole just kergete killast.

„See on minu jaoks väga kõrge lugu ja kui Maiken poleks appi tulnud ja me ei oleks teinud koroona ajal mitu kuud proove, siis ma ei oleks julgenud seda ette võtta,“ tänab Koit siiralt kallist kooliõde Maikenit. Koidu sõnul oli tal laval aga ikkagi 50 : 60 tunne. „Tuli loota parimat, et kõrged noodid tulevad õhtul, kui õige aeg on.“ Laulja on hääle hoidmisele väga pühendunud. „Olen viimased 1,5 kuud tippsportlase režiimi viljelenud: vett, leiba, rohelist teed ja õigel ajal tuttu. See on nagu spordivõistlus – eriti kui nii raske looga välja tulla. Praegu on ju aeg, kus esinemisi ei ole ja ma olen neli kuud kodus karantiinis istunud. Seetõttu pole hääl harjunud laulma, eriti nii raskeid partiisid.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.02.2021
GALERII | „Eesti laulu“ läbimäng: keegi kukub redelilt, keegi hõljub, laest laskuvad alla ketid ehk Mis hakkab toimuma teises poolfinaalis?
19.02.2021
STAARID KUI SILGUD PÜTIS! Terviseamet hurjutab „Eesti laulu“ korraldajaid, ERR lubab edaspidi paremini teha
19.02.2021
„EESTI LAUL“ | ÕL VIDEO | Ivo ja Robert Linna esitusest: mitte midagi ei läinud nässu
19.02.2021
„EESTI LAUL“ | ÕL VIDEO | Egert Milder: tunne on mega mõnus! Andsime laval peaaegu maksimumi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee