Inimesed

VIDEO | Meessoost meigiguru šokeeris oma fänne rasedakõhuga (3)

Toimetas Triin Tael, 21. veebruar 2021 12:00
Foto: @jamescharles/Instagram
USA meigiguru ja juutuuber James Charles avaldas alastifoto, kus ta poseerib rasedakõhuga. Paljudele fännidele aga tundus tema vemp sobimatu.

Iltalehti teatel reklaamis Charles Instagrami-fotoga oma uut videot "24 tundi rasedana". Ta seletas, et tema parim sõbranna Laura on teise lapse ootel ning esitas talle väljakutse proovida ööpäev otsa rasedust. "Laura tahtis teada, kas ma saaksin sellise asjaga hakkama!"

Kuid plastkõhuga meigiguru video vallandas poleemika. Paljude meelest on Charles olnud mõtlematu arvukate emade ja emaks saada soovijate suhtes. Paljudele on rasedus väga raske aeg - glamuursete aktifotode lavastamisest on asi kaugel. 

Lisaks pannakse kommentaarides pahaks, et keegi Charlesi kolleeg võrdleb tema poseerimist lauljanna Halseyga. Viimane teatas hiljuti rasedusest, kuid Halsey on ka rääkinud, kuidas tal on endometrioosi tõttu olnud raske rasedaks jääda. 

Samal teemal

28.01.2021
Halsey teatas ootamatut uudist – ta saab emaks
09.06.2020
MEES JA KANNAB MEIKI? Meigikunstnikest noormehed: Eestis on kontseptsioon, et mees end meigib, veel väga võõras, väljas käies tunnen hirmu oma elu pärast
15.05.2019
ILUGURUD RAKSUS: reetlik vlogija kaotas mõne päevaga miljoneid fänne, sealhulgas Kim Kardashiani

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee