Inimesed

Obamade tütar hakkab koos superstaariga telesarja kirjutama 

Toimetas Triin Tael, 20. veebruar 2021 11:00
Barack Obama koos tütar Maliaga 2016. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Barack ja Michelle Obama 22aastane tütar Malia on saanud tööd Amazoni hõlma all: neiu hakkab koos näiteja, produtsendi ja muusiku Donald Gloveriga telesarja kirjutama.

Hollywood Reporteri teatel lahkus Glover hiljuti telefirmast FX, mis oli eetrisse toonud tema läbimurdesarja "Atlanta", ning sõlmis kaheksakohalise lepingu Amazoniga. Usutakse, et muusikuna Childish Gambino artistinime kasutav Glover rajam Amazoni Prime Videosse lausa isikliku sisukanali. 

Tänavu nimeka Harvardi ülikooli lõpetava Malia esimeseks katsetuseks televallas saab potentsiaalne sari "Hive" ("Sülem"), mille keskmes on kuulu järgi Beyoncé moodi poptäht. USA presidendipaari vanem tütar on varemgi huvi filminduse vastu ilmutanud: ta töötas praktikandina HBO sarjas "Girls" ning oli Halle Berry teledraama "Extant" võtteil assistent. 2017 oli neiu praktikant ka nüüdseks kurikuulsas Weinstein Companys.

Obamadel enestel on koostööleping Netflixiga, mille raames on nad produtseerinud näiteks Michelle Obama elust rääkiva dokfilmi "Being".

Samal teemal

14.02.2021
„Fleabagi“ staar ja Donald Glover teevad Pitti ja Jolie saatuslikust filmist uue versiooni
10.02.2021
Michelle Obama hakkab Netflixi lastesaates poeomanikku mängima!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee