Inimesed

Kuuendat põlve nõid Merily Timmer: olen ette näinud inimeste surma, haigusi, õnnetusi (5)

Katharina Toomemets, 1. märts 2021 18:49
NÄEB ETTE: Merily Timmer suhtleb enda sõnul peamiselt tumedate jõududega. Ta on ette näinud haigusi, surmasid, kuid ka lapseootust ja abieluettepanekuid. Foto: Erki Pärnaku
„Esimest korda müstilise maailmaga kokku puutudes olin kuueaastane ja see oli väga õõvastav kogemus. Keset ööd seisis minu armsa väikese toa ukselävel surnud vana naine. Ta ei teinud ega rääkinud midagi, lihtsalt seisis ja vaatas mind. Terve öö. Kui hommikul emale rääkisin, läks ta näost valgeks. Arvan, et sel hommikul sai ema suurema šoki, kui mina, et tema väike tüdruk on samuti teistsugune,“ räägib Merily Timmer (26), kes on kuuendat põlve nõid ja selgeltnägija ning läheb täna võistlustulle saates „Eesti selgeltnägijate tuleproov“.

„Naljakas, kui minult tagasihoidlikult küsitakse, kas mind võib nõiaks kutsuda. Minu jaoks on see suur kompliment. Muidugi võib. See näitab, et ma pole ainult enda arvates kuhugi jõudnud, vaid ka teiste,“ ütleb Merily Timmer. Ta on küll kuuendat põlve nõid – tema ema Kirsti Timmer on teatavasti kaardimoor –, ent kuueaastasena ei olnud Merily sellega veel päriselt arvestanud, et võimed ka temal avalduvad. „Mul oli surmahirm! Ma ei teadnud tollal neist teemadest veel midagi. Telekas olid vaid kollifilmid, mida mul vaadata ei lubatud, sest muidu ei saa öösel magada,“ ütleb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.04.2021
Kaardimoor Kirsti Timmer: kui inimene oma võimetega ei tegele, hakkab see tervisele
25.02.2021
Kirsti Timmer: kui oled saanud vähidiagnoosi, palun usalda arste!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee