Inimesed

Megan Foxi räpparist kallim kannab kaelas tema verd  

Toimetas Triin Tael, 17. veebruar 2021 10:30
Megan FoxFoto: Reuters/Scanpix
Megan Foxi räpparist kallim Machine Gun Kelly paljastas Instagramis, et kannab oma südamedaami kõikjal endaga kaasas. 

"Kannan sinu verd oma kaela ümber," kirjutas Colson Baker ehk Machine Gun Kelly sõbrapäevafotode allkirjas. Galerii teine pilt näitab tõesti, et tal on kaelas verepiisaga ehe. Paarike on kurameerinud umbes aasta. Just Machine Guni pärast hülgas Fox oma kolme lapse isa Brian Austin Greeni.

Midagi uut selles vereehtes siiski pole - fännid tõttasid meenutama, et esimesena olid sellise isevärki armuavaldusega lagedale tulnud Angelina Jolie ja tema toonane abikaasa Billy Bob Thornton. Nende abielu põles küll paari aastaga läbi, kuid erilised kaelaehted on jäänud popkultuuri kullafondi. 

Thornton rääkis aastaid tagasi, et nõelaga sõrme torgata ja verd kaelakeele määrida oli Jolie mõte. "Et kui oleme teineteisest eemal, siis kanname seda keed. Nii lihtne see oligi, aga selleks ajaks, kui see ajakirjandusse jõudis, jäi mulje, et meil ripub kaelas ämbritäis verd."

Ka Jolie täpsustas hiljem, et jutt kaelas rippuvatest verepudelikestest ei vastanud tõele. "Tegime sõrme väikese sisselõike ja jäädvustasime oma sõrmejälje. See oli omamoodi armas žest," ütles ta Entertainment Weeklyle.

Samal teemal

02.11.2020
Megan Fox väidab, et eksmees tahab teda rongaemana kujutada
06.08.2020
LÕIKAV IROONIA: eksmees rikub Megan Foxi armuidülli
29.07.2020
Mehe hüljanud Megan Fox ei varja enam uut armulugu
16.06.2020
Hüljatud Brian Austin Green patseerib ringi koos kurikuulsa lapspruudiga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee