Inimesed

„Archiest saab vanem vend!“ 

Triin Tael, 15. veebruar 2021 22:30
HINGESUGULASED: Fotograaf Misan Harriman seletas, et prints Harry ja Meghani selja taga on ilmapuu ning aed sümboliseerib viljakust, elu ja edasiminekut. „Neil polnud mingit juhatust vajagi, sest nad lendlevad üheskoos läbi elu täielike hingesugulastena,“ vahendab Daily Mail. Foto: Sussexi hertsog ja hertsoginna / Reuters/Scanpix
Mullu raseduse katkemise üle elanud hertsoginna Meghan ja prints Harry rõõmustasid oma fänne sõbrapäeval imelise uudisega: Meghan ootab taas beebit. Ka printsess Diana oli oma noorema poja Harry ootusest teatanud sõbrapäeval!

Californias Santa Barbara lähistel elav Sussexi hertsogipaar avaldas rõõmusõnumi illustreerimiseks idüllilise mustvalge foto, kus Harry (36) õnnistatud olekus abikaasat (39) õrnal pilgul imetleb. „Võime kinnitada, et Archiest saab vanem vend,“ ütles 2018. aasta mais abiellunud Meghani ja Harry esindaja ajakirjandusele. „Sussexi hertsog ja hertsoginna on ülevoolavalt rõõmsad.“ Kuningliku paari esikpojal Archie Harrisonil täitub maikuus kaks eluaastat. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.02.2021
Kohtunik: kõmuleht tungis Meghani eraellu, avaldades tema kirja isale
01.02.2021
MIS TOIMUB? Hertsoginna Meghan eemaldas poja sünnitunnistuselt nimesid
25.01.2021
„Prints Harryst on järel vaid hale vari.“
05.01.2021
Meghani poolõde avaldab viimaks oma kurikuulsa paljastusteraamatu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee