Inimesed

OnlyFansi staar Sandra istub rahapaja otsas: pensionipõlv on kindlustatud!

ÕL VIDEO | EESTLASED ONLYFANSIS | Mototšikk Sandra Roosme supleb meeste tähelepanus: nad saadavad mulle hindamiseks riistapilte! (6)

Geidi Raud | Video: Hannes Dreimanis, 16. veebruar 2021 11:03
Foto: Hannes Dreimanis
„Kui mehed tahavad, et hindaksin nende riistasid, siis ütlen, et davai, 20 dollarit. Kümmet punkti ei ole ma veel kellelegi põhimõtte pärast pannud. Üheksa on kõige kõrgem hinne,“ kirjeldab OnlyFansis tegutsev kaunitar Sandra Roosme (24) üht viisi, kuidas iharad mehed tema tähelepanu lunivad. Sandra alastifotode nimel on aga mehepojad valmis oma hoiupõrsad lausa miljoniks killuks lööma. 

Kui Sandra isa mõni aasta tagasi enduurosporti harrastama hakkas ja mootorrattaga koju saabus, oli neiu müüdud ja kibeles kohe harjumuspärast ATVd kaherattalise vastu vahetama. „Vaatasin, et ohoh, enduuro on palju ägedam ja põnevam ning tahaks ka proovida. Nii kui proovisin, olin täiesti all in. Alguses isa väga kartis mu pärast ja ütles, et see on ohtlik. Ta ei tahtnud näha mind mootorrattaga sõitmas, aga kui suutsin talle tõestada, et oskan sõita küll, polnud tal enam selle vastu midagi ja saime hakata koos sõitmas käima. Meil tekkis isa ja tütre aeg,“ kirjeldab Sandra.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.02.2021
ÕL VIDEO | EESTLASED ONLYFANSIS | KEELATUD VILJADE TURG! Helen Kõpp alastifotode müügist: „Jumal kutsus mind seda tegema.“
15.02.2021
TULUDEKLARATSIOONIDE AVAPÄEV: maksudest ei ole pääsu ka OnlyFansis intiimfotodega kaubitsejatel
08.02.2021
Hiiglasliku OnlyFansi lekke ohvrid Helen Kõpp ja Nele Kirsipuu: krõbedamat sisu nii lihtsalt lekitada ei saa
08.02.2021
OnlyFansi kaunitaride sensuaalseid pilte levitatakse illegaalselt: see on varastamine!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee