Saund

KUULA | Curly Stringsi uus lugu viib võimsale muusikalisele rännakule (1)

Toimetas Liisa Mugra, 5. veebruar 2021 09:09
Curly Strings Foto: Maris Savik
Täna, 5. veebruaril, ilmunud Curly Stringsi uus laul “Taevas seab riidu” on võimas muusikaline rännak , mis viib kuulajaid ajatute teemadeni nagu põlvkondadevahelised suhted ja üksteise hoidmine.

“Taevas seab riidu” keskmes on vanema ja lapse vaheline tüli, kus osapooltel on väga raske teineteist mõista. "Arvan, et selle teemaga võib samastuda meist igaüks”, räägib loo üks autoritest Eeva Talsi ja lisab, et “vahel vist ongi parem, kui korralikult ladistab, et tumeda pilve tagant hakkaks jälle paistma päike.” 

Samal teemal

Curly Stringsi looming sünnib alati päris lugudest ja inimestest. Päris lood ei ole alati kirgastes värvides ja õnneliku lõpuga, aga elada tuleb ju igas hetkes. Olgu need hetked kas rõõmsad või kurvad. 

“Taevas seab riidu” on kättesaadav kõikidel muusikaplatvormidel ning on esimene singel ansambli uuelt täispikalt albumilt, mis ilmub 2021. aasta maikuus. 

Ühtlasi esilinastub Curly Stringsi Youtube'i kanalil täna kell 14.00 “Taevas seab riidu” muusikavideo, mis sai üles filmitud Tartus Vanemuise väikese maja teatri laval. Ansambli mandoliinimängija Villu Talsi räägib: "Peale pikka kodusolemist oli ülitore minna lavale - hoolimata sellest, et publikut polnud saalis - ja teha koos tõeliselt andeka tiimiga valmis see video. Oleme esilinastuse hetkel ka Curly Stringsi Facebooki lehe vahendusel fännidega otsesuhtluses, seega haarake popkorn ning naudime koos!" lisab Talsi. 

KUULA LUGU SIIT 

Samal teemal

13.11.2020
GALERII | Armastatud vokaalansambel Estonian Voices tähistas 10. sünnipäeva
12.11.2020
VIDEO | Kolmandat põlve rahvakandlemängija: kui Viljandis jõlkusin, Nike dressipüksid jalas, kannel pagasnikus, ütles keegi: „Näe, on ikka oss küll – Kandle-Oss!“
01.11.2020
Ohoh! Ootamatu koostöö: Curly Strings ja nublu avaldasid singli „Olge terved, tütrekesed!“
27.10.2020
Jõulujazz tähistab 25. sünnipäeva 15 kontserdiga