Inimesed

LUGEJA FOTOD | Sarisuudleja Ron Nõmm võttis ette järgmise Eesti staari 

Toimetas Mondela Urbala, Merilyn Närep, 5. veebruar 2021 08:20
Head tüdrukud nii ei teeFoto: Lugeja
"Palun suudelge üks kord veel, minu ees ka," õhutas Brigitte Susanne Hunt, Anu Saagimit ja Ron Nõmme, kes just hetk enne seda kuumalt suudlesid. 

Vestlusõhtu "Head tüdrukud nii ei tee" läks seekord eriti kuumaks. Tuntud sarisuudleja ja naistemees, Brigitte Susanne Hundi eksmees Ron Nõmm võttis ette järgmise Eest staari – seekord bravuuritar Anu Saagimi. Tundub, et Brigittet olukord ei heidutanud, kuna õhutas neid veelkord suudlema. 

Ron Nõmm ja Anu Saagim suudlemas Foto: Kuvatõmmis

Ron Nõmm on teada-tuntud naistemees. Ta oli pikalt koos sisulooja ja saatejuhi Brigitte Susanne Hundiga, kellest läks lahku suure petmisskandaaliga. 

Head tüdrukud peohoos. Foto: Rain Uusen

Peale seda oli Ron koos endise missi ja seltskonnatähe Laura Kõrgemäega, kellega suhe kaua vastu ei pidanud. 

Alles aastavahetusel nähti "Rannamaja" saatest tuntust kogunud Merylin Naud Nõmme käte vahel. Noored suhtlevad tänaseni.

Samal teemal

03.00.2021
VIDEOINTERVJUU | Brigitte Susanne Hunt: mul on väga vedanud, et inimesed on hakanud mind ka armastama
02.00.2021
Anu Saagim õpetab, kuidas miljonär rajalt maha võtta: pall tuleb auku saada ja ongi tehtud!
27.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 11 | Liiga suured rinnad on muutnud mõne naise elu põrguks, suur nina näitab ühe muu organi suurust, aga õnneks on algamas amatsoonide ajastu
26.11.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Brigitte Susanne Hunt: üks suhteliselt suvaline seksikaim muna andis selle tunnustuse, mida ma vajasin