Jenna JamesonFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 2. veebruar 2021 16:30
Endine pornotäht Jenna Jameson paljastas, et tal oli kunagi põgus suhe šokirokkar Marilyn Mansoniga. "Katkestasin suhted, kui ta rääkis nagu muuseas, et fantaseerib mu elusalt põletamisest."

Mansoni (52) plaadifirma teatas, et katkestab temaga koostöö, kuna vähemalt viis naist, nende seas näitlejanna Evan Rachel Wood, süüdistab rokkarit seksuaalses, füüsilises ja vaimses vägivallatsemises. Manson ise on väitnud, et Wood moonutab tegelikkust. 

Jameson (46) rääkis Daily Maili veebilehele, et tal oli Mansoniga (õige nimi Brian Warner) 1997. aastal põgus suhe, millele ta kiirelt lõpu tegi, kui muusik oma vägivaldsetest fantaasiatest rääkima hakkas. "Ka tema hammastest jäänud sinikad polnud toredad. Talle meeldis seksi ajal hammustada ja see tekitas kõhedust. Ta on paras frukt. Leebelt väljendudes."

Manson ise on rääkinud, kuidas ta pärast lahkuminekut Woodist fantaseeris naise kolju puruks peksmisest. Ta tunnistas, et oli armuloo purunemisest ahastuses ja helistas talle ühe päeva jooksul 158 korda. "Iga kord, kui helistasin, võtsin habemenoa ja lõikusin oma nägu või käsi." Hiljem mõistis rokkar, et enesevigastamine oli rumalus. Kuid see ei takistanud tal fantaseerimast, kuidas ta oma eksile haiget teeb. "Tahtsin talle näidata, kui haiget ta mulle teinud on," rääkis Manson. "Mu laul "I Want to Kill You Like They Do In The Movies" ("Ma tahan su tappa nagu filmis") räägib mu fantaasiatest. Fantaseerin iga päev, kuidas ma ta kolju sepahaamriga puruks peksan."