Inimesed

ÜLLATUS! Pamela Anderson abiellus vaikselt oma turvamehega 

Toimetas Triin Tael, 28. jaanuar 2021 09:38
Pamela AndersonFoto: VIDA PRESS
Pamela Anderson pole kaotanud usku armastusse: selgub, et ta abiellus jõuluõhtul oma turvamehe Dan Hayhurstiga. Meenutagem: viimati pidas Pammy pulmi aasta tagasi. 

Playboy modell ja näitlejanna kuulutas eelmise aasta algul, et abiellus filmiprodutsent Jon Petersiga. Kuid kaheksa päeva hiljem teatas ta abielu purunemisest. Hiljem selgus, et nad polnud tegelikult oma liitu ametlikult registreerinud. Septembris kirjutas People, et Pammyl on tekkinud armusuhe oma ihukaitsja Dan Hayhurstiga. 

Pami ja Dani abiellumisest jõuluõhtul kirjutas esimesena Daily Mail, avaldades tähtsast päevast ka fotosarja. "Olen täpselt seal kus vaja - mind tõeliselt armastava mehe embuses," ütles Pammy Briti kõmuväljaandele. Ta lisas, et tema ja Dan abiellusid majas, mille ta 25 aastat tagasi oma vanavanematelt ostis. "Siin abiellusid ka mu vanemad ja nemad on endiselt koos. Tunnen, et ring sai täis."

Samal teemal

1995. aastal sõlmitud abielust Mötley Crüe trummari Tommy Leega on Andersonil kaks poega. Hiljem abiellus kõmuline kaunitar muusik Kid Rockiga. Seegi abielu lõppes lahutusega. Produtsent Rick Salomoniga abiellus Anderson lausa kaks korda. Mõlemad abielud purunesid vähem kui aastaga. 

Teisipäeval kuulutas Anderson Instagramis, et lahkub sotsiaalmeediast. "See jääb mu viimaseks postituseks Instagramis, Twitteris ja Facebookis," kinnitas ta. Pamela ütles, et pole kunagi sotsiaalmeedia vastu huvi tundnud. Nüüd, kus ta pühendunud tõeliselt inspireerivale elule täis lugemist ja looduses viibimist, tunneb ta end vabana. "Loodetavasti leiate teiegi endas jõudu ja indu oma sihile järgneda ning püüda mitte enda lasta ahvatleda raisatud ajast." Anderson lisas: "Seda NAD tahavadki ja saavad kasutada raha teenimiseks - võim teie aju üle."

Samal teemal

29.00.2021
Pammyt süüdistatakse oma turvamehe pere lõhkumises
07.08.2020
Lähiring: Pamela Anderson armus oma ihukaitsjasse
14.05.2020
Pamela Andersoni jalgpallurist ekspeika magusad mälestused: seksisime 12 korda päevas
24.01.2020
Pamela Anderson eitab, et viies abikaasa tasus ta hiigelvõlad