Inimesed

Paris Hilton valis emaduseks keerulise mooduse: „Nii saan soovi korral kaksikud valida!“ 

Toimetas Triin Tael, 27. jaanuar 2021 14:28
Paris HiltonFoto: Reuters/Scanpix
Paris Hilton andis teada, et tema ja ta partner Carter Reum on alustanud katseklaasiviljastamise protseduuri. Seda ei tee endine reality-täht mitte terviseprobleemide tõttu. "See on ainus võimalus kanda hoolt, et saaksin kaksikud – poisi ja tüdruku."

39aastane Paris paljastas uudise podcast'i "The Trend Reporter with Mara" teisipäevases osas. Hiltoni hotelliketi pärijate hulka kuuluv Paris, kes viimasel ajal on keskendunud DJ-tööle, ei jõua oma kallimat Carterit ära kiita. 39aastane ärimees olevat talle kogu katseklaasiviljastamise protsessi ajal toeks olnud. 

Paris seletas, et ta valis katseklaasiviljastamise, kandmaks hoolt, et ta saaks soovi korral kaksikud. Ta unistab pojast ja tütrest. Hilton lisas, et kaksikute valimise võimalusest rääkis talle kauane sõbratar Kim Kardashian, kes on oma neljast lapsest kaks saanud surrogaatema abiga. "Tema rääkis mulle sellest. Ma ise polnud üldse kursiski."

Paris ja Carl on koos olnud vaid veidi üle aasta, kuid Hilton on veendunud: nüüd on ta leidnud tõelise armastuse ja mehe, kellega pere luua. Kõmukaunitaril on seljataga kolm purunenud kihlust. 

Samal teemal

20.09.2020
„MA LÕIN KOLETISE!“ Paris Hilton peab nüüdisnoorte põhipahet enda süüks
15.09.2020
FÄNNID VAPUSTATUD: Paris Hiltonil on tegelikult jäme hääl!
03.09.2020
Paris Hiltoni ränk minevik: õuduste internaatkool ja viis vägivaldset kallimat
18.08.2020
Paris Hilton valab uues dokfilmis pisaraid, rääkides lapsepõlvetraumast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee