Inimesed

FOTOD | Presidenditseremoonia mood: Lady Gaga kleididraama ja kõikehõlmav lilla (1)

Triin Tael, 21. jaanuar 2021 22:30
RAHU JA STABIILSUSE SAADIKUD: Joe ja Jill Bideni rõivastuses andis tooni sinine värv. Ekspertide väitel annab see toon märku usaldusväärsusest, stabiilsusest ja enesekindlusest. Vastse esileedi tviidmantlile olid küll tikitud Swarovski kristallid, kuid firma Makarian komplekt rõhutas siiski tagasihoidlikkust ja vastutustundlikkust. Foto: Vida Press
Matusemust ja taevasina – niivõrd vastandlikult rõivastusid Joe Bideni presidendiks vannutamise päeval lahkuv ja saabuv USA esileedi. Inauguratsioonitseremooniale tõi draamat veripunase seeliku ja kuldse tuviga Lady Gaga, kuid ajaloolisele päevale andis tooni lilla – mitmekordselt sümboolne värv.  

USA 46. presidendiks vannutatud Joe Biden ning esimene naissoost ja ühtlasi esimene mustanahaline asepresident Kamala Harris kasutasid inauguratsioonitseremooniat Ameerika moedisainerite esiletõstmiseks. Valimisvõitluses Donald Trumpi seljatanud Biden kandis USA ajakirjanduse teatel Ralph Laureni ülikonda, mantlit ja maski. New Yorgis Bronxis sündinud Lauren on läbi ja lõhki Ameerika unistuse kehastaja – Valgevene juutide järeltulija, kes on üles ehitanud ülemaailmse moeimpeeriumi. Tema kaubamärk on konservatiivse maitsekuse garantii ning Ameerika traditsioonide sümbol. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.01.2021
Vastse USA asepresidendi kasutütar on noor uljas moekunstnik
21.01.2021
VIDEO | USA presidenditseremoonial lõi laineid 22aastane luuletaja
21.01.2021
President Joe Biden: Trump jättis mulle väga suuremeelse kirja
21.01.2021
PRINTSESS LEIA! Presidenditseremoonia meemitäheks kujunes Lady Gaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee