Inimesed

Donald Trumpi tütar jõudis veel Valges Majas kihluda 

Toimetas Triin Tael, 20. jaanuar 2021 10:04
Tiffany Trump ja Michael Boulos. Foto: Reuters/Scanpix
Ametist lahkuva USA presidendi Donald Trumpi noorem tütar teatas kihlumisest, mis leidis aset Valges Majas. Kuulu järgi sai ta sõrme 1,2 miljonit dollarit maksva kihlasõrmuse!

"Mul on au olnud tähistada Valges Majas mitmeid verstaposte ja ajaloolisi sündmusi ning luua oma perega uusi mälestusi. Erilisim neist on kihlumine mu võrratu peigmehe Michael Boulosega!" õhkas 27aastane Tiffany Trump sotsiaalmeedias. "Tunnen end õnnistatuna ning ootan pikisilmi järgmist elujärku!"

Tiffany on Donald Trumpi tütar teisest abielust Marla Maplesiga. Neiu väljavalitu Boulos (23) on Iltalehti teatel sündinud Liibanonis ning tema soontes voolab ka prantsuse verd. Tiffany Trumpiga tutvus ta New York Posti andmeil Kreeka saarel, kus too puhkas koos oma sõbranna Lindsay Lohaniga.

Michael elas pikalt Nigeerias, kus tema isal on mootorrattaid müüv suurfirma. Londonis äri õppinud noormees töötab nüüd samas miljardifirmas ning on ilmselt selle pärija. Ühise kodu rajavad noored ilmselt Miamisse.

"Kihlusin oma elu armastusega!" kuulutab Boulos Instagramis. Daily Maili andmeil soetas noormees briljantsõrmuse Dubaist ning see maksis 1,2 miljonit dollarit. 

Eksabikaasa Ivana Trumpiga on Donald Trumpil pojad Donald juunior ja Eric ning tütar Ivanka ning praeguse abikaasa Melaniaga teismeline poeg Barron.

Samal teemal

09.10.2020
Endine alluv: Melania Trump loeb minuteid, et lahutus sisse anda
19.07.2020
VIDEO | Donald Trumpi 14aastane poeg on juba kahe meetri pikkune!
18.07.2020
VIDEO | Probleemid paradiisis? Melania Trump väldib üha enam avalikult abikaasa lähedust
26.03.2020
Melania Trump – ainus USA presidendiproua, kes on alasti poseerinud