Macaulay Culkin ja Donald Trump filmis "Üksinda kodus 2" (1992). Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 19. jaanuar 2021 14:57
Macaulay Culkin toetab ettepanekut Donald Trump tema filmist "Üksinda kodus 2" välja lõigata.

Komöödia fännid on algatanud petitsiooni Trumpi etteaste eemaldamiseks, viidates tema vihaõhutavatele sõnavõttudele USA kongressihoones toimunud rahvamürgli eel. Üks fänn tegi Twitteris ettepaneku asendada Trump digitaalselt praegu 40aastase Culkiniga. "Nõus," säutsus omaaegne lapstäht Macaulay vastu. 

Culkini ja toonase kinnisvaratuusa Trumpi põgus ühine stseen leidis aset New Yorgi Plaza hotellis, mis kuulus Trumpile aastatel 1988-1995. Peategelane Kevin küsis hotelliomanikult teed fuajeesse. Mullu novembris antud intervjuus väitis režissöör Chris Columbus, et Trump oli end vägisi filmi pressinud. "Maksime küll [hotelli kasutamise eest tasu], aga ta ütles: "Te võite Plazat kasutada ainult siis, kui mina filmis olen. Nii me siis nõustusime teda filmi panema, ja esimesel linastusel juhtus midagi veidrat: kui Trump ekraanile ilmus, pistsid inimesed hõiskama. Ütlesin siis monteerijale: "Jäta ta publiku pärast filmi sisse.""

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

no 19. jaanuar 2021 16:30
igasugu "pahasid" on ka muudes filmides ja saadetes olnud. Lõikame nüüd takkajärgi kõik ümber?
Pigem 19. jaanuar 2021 15:40
hävitaks üldse selle filmi!Olin seda vaadates alati,,pahade"poolt,sest ei suuda culkini pardimokkadega lõusta kuidagi taluda!Ülimalt vastik poisiklutt!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS