Inimesed

Paul McCartney kurikuulus eksnaine Heather Mills kihlus noore kallimaga 

Toimetas Triin Tael, täna 09:44
Paul ja Heather 2004. aastal. Foto: VIDA PRESS
The Beatlesi legendi Paul McCartney eksabikaasa valmistub Daily Maili andmeil jälle pulmadeks: 53aastane ärinaine olevat saanud oma noorelt kallimalt enne jõule kihlasõrmuse sõrme.

Briti kõmulehe andmeil on Millsi uus partner 36aastane filmiprodutsent Mike Dickman. Nende armulugu on kestnud umbes poolteist aastat.

Heather Mills is reportedly engaged to her toyboy boyfriend Mike Dickman. The businesswoman, 53, is said to have...

Posted by Ariupolar-news on Kolmapäev, 13. jaanuar 2021

Samal teemal

Uudis Millsi kihlumisest saabus 13 aastat pärast tema kurikuulsat lahutuslahingut Sir Pauliga (78). Legendaarne laulja oli armunud Heatherisse pärast oma kauase abikaasa Linda McCartney vähisurma. Liiklusõnnetuse järel pool jalga kaotanud ja proteesi kandev kaunitar lummas Pauli oma elurõõmuga. 

2002. aasta juunis peeti Iirimaal uhked pulmad. Oktoobris 2003 tõi Heather ilmale tütre, kes sai tema ema järgi nimeks Beatrice. Kuid mõne aasta pärast levisid kuuldused abielu karilejooksust. Heatherist sai Suurbritannia vihatuim naine – teda nimetati labaseks kullakaevuriks, kes on brittide lemmikbiitli elu tuksi keeranud. Inetuks kiskunud lahutusprotsessil, kus Heather nimetas oma meest vägivaldseks joodikuks ja narkomaaniks, mõisteti Heatherile Paulilt välja hiigelsumma 24,3 miljonit naela, mis oli siiski vaid viiendik Millsi nõutud summast.

McCartney on nimetanud Heatheriga naitumist oma elu suurimaks veaks. Nüüf on Paul juba aastaid õnnelikus abielus Ameerika ärinaise Nancy Shevelliga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee