Rolf RoosaluFoto: Erlend Štaub
Ohtuleht.ee 13. jaanuar 2021 23:15
Muusik Rolf Roosalu annab Instagramis teada, et sarnaselt tuhandetele teistele eestlastele põdes ka tema koroonat. Nüüd on ta tervenenud.

"Covid seljatatud ja rõõm olla taas inimeste seas ning isolatsioonist vaba. Põdesin pigem kergelt ent siiski olid mul palavik, köha, lihasvalud ja maitse- ning lõhnameele kadumine. Viirusest jagu saamisel aitas mind 3päevane paastumine. Milleks viirust toita? Lasin selle enda kehal n-ö välja süüa. Sain koheselt võitu palavikust ja lihasvaludest. Vedelikuna tarbisin ingveriteed sidruni ja meega. Mesi annab vajalikud süsivesikud. Loomulikult jõin palju vett. Kes pole varem paastunud, siis antud meetodit ilma nõuandjata teha ei soovita! Minul oli selleks Viigi ja olen talle siiralt tänulik! Enesetunne on hea ja häält treenin juba ka vormi tagasi!" kirjutab ta. 

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

pealehakkaja 15. jaanuar 2021 00:37
Äkki teeks omale enne selgeks, kes selle nn uudise avaldas. Kui tähelepanelik olla, siis Õhtuleht on selle instast üles korjanud, mitte Rolf Roosalu ei kuuluta pressis. Ah et mis selle teadmisega peale hakata - teinekord tasub enne mõelda, kas on vaja kõike lugeda. Kui lugesid ja ei tea, mida peale hakata, siis võta järgmine Õhtulehe "uudis".
da 14. jaanuar 2021 11:27
No kui inimene on tõsiselt haige siis ongi juba tee ja vee paast, muu lihtsalt ei lähe sisse
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS