Saund

KOLMAS EUROVISION TERENDAB! Laura Põldvere pürgib Soomet esindama: see on minu karjääris megasamm edasi! (13)

Katharina Toomemets, 13. jaanuar 2021 14:24
LauraFoto: Pressimaterjal
„Üliäge võimalus! Ma ei oska tundeid sõnadesse panna. See on miski, mille nimel on tehtud palju tööd ja vaeva nähtud. Elan ja töötan nagunii siin ja olen väga tänulik, et saan selles valdkonnas oma karjääris megasammu edasi astuda,“ hõiskab lauljatar Laura Põldvere, kes on üks seitsmest tänavusest Soome eurolaulu valimise eelvooru finalistist.

20. veebruaril valitakse võistlusel Uuden Musiikin Kilpailu lugu, mis esindab tänavu Soomet Eurovisionil. Finaalis läheb vastamisi seitse pala, nende hulgas ka lugu „Play“, mida esitab meie oma Laura Põldvere, kes aastatel 2005 ja 2017 Eestit Eurovisionil esindanud on. Tegelikult valiti finaali kuus laulu, seitsmes finalist on mullune UMK võitja Aksel Kankaanranta, kes sarnaselt Ukule otsetee seekordsele valimisele sai. „Kui ma kuulsin, et selline hull konkurss oli, mõtlesin küll, et mis seal ikka, oli tore proovida ja las ta olla, läheme eluga edasi,“ tunnistab Laura.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.01.2021
Sissi Benita kritiseeris eurolugu „Verona“. Koit Toome: mulle ka paljud asjad ei meeldi, iseasi, kas seda avalikult välja ütlen
12.01.2021
KUI ARMAS! Kallim kiidab Laura Põldveret taevani: olen maailma kõige tänulikum
23.12.2020
TV3 VIDEO | Laura Põldvere vanaema on äge nutimemm: tänavu saadab ta mulle virtuaalsülti ja -kapsast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee