Inimesed

Kurb! Igor Mang jättis hüvasti ustava sõbraga: kodu on kuidagi tühi ja midagi on puudu (3)

Ohtuleht.ee, 12. jaanuar 2021 19:26
Igor Mang ja tema ustav sõber, koer SulfaFoto: Stanislav Moshkov
Tähetark Igor Mang jättis hüvasti oma truu sõbra, koer Sulfaga. "Me eile matsime ta maha. Kõik juhtus väga järsku..." ütleb Mang.

Igor räägib, et Sulfal oli laupäeva õhtul langetõbi ja pühapäeval ei võtnud koer enam jalgu alla. "Esmaspäeval läksime loomaarsti juurde, kus öeldi, et mitte midagi ei ole teha ja tehti süst," ütleb Mang.

Seejärel sõideti Vääna, et truu sõber väärikalt ära saata. "Puhkame seal suviti tihti ja Sulfa on seal palju jalutanud. Vähemalt sai ta sellisesse kohta, mida ise teab," ütleb Mang ja lisab, et kaevas sõbrale ise augu, elukaaslane Küllike tõi oksad.

"Sulfa oli ikkagi staar!" ütleb tähetark. "Tulime täna koju ja kuidagi tühi on – midagi on puudu. Ta oleks ju 24. veebruaril saanud 13aastaseks. Olin temaga nii harjunud ja igal pool temaga käinud... Helsingis, Riias, metsades. Ilma temata oled natuke nagu poolik, kohe tunnen, et midagi on puudu. Midagi ei saa tehtud, see lööb rivist välja," tõdeb Mang.

Tähetark Igor Mang jättis hüvasti oma ustava sõbra, koer Sulfaga.Foto: Erakogu

Samal teemal

31.12.2020
Tähetark Igor Mang ennustab krahhi: „Lääne tehnokraatlikule tsivilisatsioonile on lõpp tulnud! Praegu on murdumise aeg.“
27.11.2020
NAELAPEA PIHTA! Igor Mang ennustas ette koroona tuleku, Mart Helme riigikokku naasmise ja Jüri Ratase peavalu seoses Mailis Repsi ümber lahvatanud skandaaliga
19.10.2020
ÕHTULEHE ARMUHOROSKOOP PIHTAS VÕI PÕHJAS? Vähk Henrik Normann: mulle on huvi pakkunud hoopiski Igor Mangi ennustused
19.10.2020
Hunditundja Laura Kiiroja: „Meie metsadesse oleks vaja rohkem hunte.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee